Edirne Uzman Nakliyat
Şehir Edirne
Yetkili
Telefon

0534 891 80 34

0534 891 80 34

Adres Babademirtaş Mah. Çubukçular Hamam Sokak No: 9 / 1 Edirne
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site http://edirneuzmanlarnakliyat.com
Kayıt Tarihi 13 Mart, 2018 Salı

Evden eve nakliyat ve parça eşya taşıma gibi konularda hizmet veren Edirne Uzman Nakliyat, aynı zamanda ofis taşımacılığı ve asansörlü taşımacılık gibi konularda da kusursuz destek sunuyor. Müşterilerimizin en iyi kalitede hizmet almalarını sağlarken güler yüzlü personel ekibiyle karşılaşmalarına da olanak tanıyan firmamız, deneyimli bir ekibe sahip. Bu sayede taşınma sırasında doğabilecek sorunların da önceden üstesinden gelen Edirne Uzmanlar Nakliyat, stressiz ve güvenilir taşınma olanağı yaratıyor.

Ev ya da iş yeri gibi taşınma işlemlerinde hızlı ve pratik olmak gerekiyor. Olası bir yavaşlama, beraberinde farklı aksaklıkların da doğmasına yol açabilir. Ayrıca zaman kaybı yaşamanız, gündelik hayatınızı sekteye uğratabileceği gibi maddi zarar yaşamanıza da neden olabilir. Bu çerçevede ekibimiz hızlıca taşınmanızı sağlarken güvenliği de üst düzeyde tutuyor. Düşme, çarpma ya da kayma gibi hataların yaşanmaması adına özenle paketlenen eşyalarınız, varış noktasına güvenli bir biçimde aktarılıyor. Bu sırada doğru araç seçiminin yapılması ise elbette hız ve güvenlik gibi hususlara olumlu bir şekilde yansıyor.

1 Adet Yorum Var, Edirne Uzman Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Edirne Uzman Nakliyat   31-10-2018

Edirne Uzman Nakliyat Firmanızın arkadaşımın önerisi üzerine eşyami tasittim gerçekten çok memnun kaldım. Evimi Edirne'den İstanbul'a taşıdılar. Mutfak dahil tüm eşyalarımı nasıl bıraktıysam o şekilde geri aldım. Bir kere çok kibar bir ekip. Kesinlikle söyleneni bir kerede anlıyor ve gereğini tapıyorlar. Sormadan bilmediği konuda işlem yağmayacak kadar eşyalara karşı titizler. Son derece dakikler. Verilen görevi aksaksız ve hizmet bedelini sonuna kadar hak ettiklerini düşünüyorum. Müşteri memnuyetin üst düzeyde tutup bizi memnun ettiğiniz için teşekkür ederim çalışanlarınızın güler yüzlü olması ev taşıma telaşımı da yok etti iyi çalışmalar dilerim .