Elazığ Milli Nakliyat
Şehir Elazığ
Yetkili
Telefon

0536 671 30 23

0536 671 30 23

Adres
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 29 Temmuz, 2018 Pazar

Eşyalarınızın taşınma sürecinde uzman kişiler tarafından taşınmasını istiyorsanız mutlaka bizimle tanışmalısınız. Firmamız tarafından sunulacak hizmetle ilgili olarak önceliğimiz sizin bilinçlendirilmenizdir. Bu bilinçlendirme sırasında size fiyat teklifi de sunulmaktadır. Eğer ki karşılıklı olarak anlaşma sağlanırsa bu durumda taşıma günü ve tarihi belirlenerek hizmet alım sözleşmesi imzalanır.

Taşınma günü

Taşınma gününde evinize ya da ofisinize gelen personellerimiz daire içerisinde eşyalarınızı birinci sınıf malzemelerle paketler. Paketleme işlemi tek tek yapılır ve her eşya kendi hassasiyetine göre paketlenir. Ekibimizde aynı zamanda bir de marangozumuz vardır. Bunun için mobilya ve beyaz eşyalarınız işini bilen kişiler tarafından bulundukları yerden sökülür. Her parçanın özenli bir şekilde paketlenmesinin ardından taşınma işlemine geçilir. Elazığ Milli nakliyat olarak eşyalarınızı işinde uzman kişiler taşır bu hizmet iki şekilde gerçekleştirilir. Birincisi standart elle nakliyat ikincisi ise asansörlü nakliyat. Bu hizmetin belirlenmesi ön görüşme aşamasında yapılır ve burada asansörlü nakliyat talep edilmişse taşınma gününde asansörlerimiz daire önüne getirilerek 15 dakika içerisinde kurulumu gerçekleştirilir. Evinizde paketlenmiş ve taşınmaya hazır olan eşyalar doğrudan asansöre konularak direk olarak araca indirilir.

Şehirlerarası Nakliyat Elazığ

Şehirler arası evden eve nakliyat firmamız yılların vermiş olduğu tecrübeyle birlikte yetki belgesine sahiptir. Eğitimli personellerimiz ekonomik fiyatlar sunmaktadır.

Elazığ Milli nakliyat geniş araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosu ile şehirler arası ev ve iş yeri nakliyatını, depolama hizmetini en güvenilir bir şekilde yerine getirmektedir. Taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Firmamız başarılarına yeni başarılar eklemek için yeni taşınma sistemlerini kendi bünyesine eklemiş, siz değerli müşterilerimizin tüm taşınma ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla her geçen gün kendisini de geliştirmiştir.

Firmamız eşyalarınızı araçlara taşırken standartlara uygun bir şekilde hareket eder. Araçlarımız çelik kasalıdır ve yüklenen eşyalarınız hiçbir şekilde sarsılmaz ve bir kaza durumunda da zarar görmez.

Şehirler arası nakliyat talep ediliyorsa bu durumda yolların uzun olması eşyanın zarar görmesine neden olabilir. Bunun içinde firmamız profesyonel çözümler sağlayarak en uygun hizmeti vermektedir.

1 Adet Yorum Var, Elazığ Milli Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Elazığ Milli Nakliyat   31-10-2018

Elazığ Milli Nakliyat Firmanızın arkadaşımın önerisi üzerine eşyami tasittim gerçekten çok memnun kaldım. Evimi Elazığ'dan İstanbul'a taşıdılar. Mutfak dahil tüm eşyalarımı nasıl bıraktıysam o şekilde geri aldım. Bir kere çok kibar bir ekip. Kesinlikle söyleneni bir kerede anlıyor ve gereğini tapıyorlar. Sormadan bilmediği konuda işlem yağmayacak kadar eşyalara karşı titizler. Son derece dakikler. Verilen görevi aksaksız ve hizmet bedelini sonuna kadar hak ettiklerini düşünüyorum. Müşteri memnuyetin üst düzeyde tutup bizi memnun ettiğiniz için teşekkür ederim çalışanlarınızın güler yüzlü olması ev taşıma telaşımı da yok etti iyi çalışmalar dilerim .