Erzincan Evden Eve Nakliyat
Şehir Erzincan
Yetkili Mustafa Güzel
Telefon

0536 054 33 85

0536 054 33 85

Adres Hamidiye Mahallesi, 262. Sk. No:2, 24143 Kavakyolu Belediyesi/Erzincan Merkez/
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site --
Kayıt Tarihi 4 Ocak, 2019 Cuma

Sektörün beklentisi olan hizmet kalitesi ile faaliyet gösteren Erzincan evden eve nakliyat, talep edilen adreslere kısa süre içerisinde ulaşmaktadır. Türkiye’nin batısına ve doğusuna sevkiyatlar düzenlenmekle beraber, tüm il ve ilçelere de araç desteğinde bulunulmaktadır. Özellikle de ev taşıma denilince akla ilk gelen firma olan Erzincan nakliyat, eşyaların güvenliğini de maksimum bir düzeyde sağlamaktadır. En ufak bir zararın oluşmaması ve eşyaların çizilmemesi için gerekli olan tüm önlemler alınmaktadır. Erzincan evden eve nakliyat firması, 7/24 hizmet vermektedir. Ankara, İstanbul ve İzmir gibi büyük şehirlere hafta da en az 2 kere araç tahsis edilmektedir. Ayrıca ağır yük, parça yük ve kurumsal yükler profesyonel bir şekilde taşınmaktadır. Firma şehirlerarası nakliyat hizmetlerine uygun araçlar kullanmakta ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Türkiye Geneli Nakliyat

Erzincan evden eve nakliyat firması bünyesinde 10’a yakın araç modeli bulunmaktadır. Bu araç modelleri, tır ve kamyonlardan oluşmakla birlikte, barındırmış olduğu özellikleri sayesinde güvenli bir taşıma hizmeti sağlamaktadır. Ayrıca Erzincan nakliyat firması, şehirlerarası taşımacılık sektöründe büyük projelerde yer almaktadır. Firma tarafından oluşturulan güçlü alt yapı desteği sayesinde şekli veya boyutu ne olursa olsun tüm yükler 81 ile lanse edilmektedir. Erzincan evden eve nakliyat personelleri işlem görmesi planlanan tüm yükleri özenle paketlemektedir. Yükleme sırasında da eşyaların fiziksel özellikleri gön önünde bulundurulmaktadır. Buna ek olarak taşınan tüm mobilyalar, beyaz eşyalar ve dolaplar uzman personeller tarafından monte edilmektedir.

 

Asansörlü Nakliyat

Her bina veya daire taşımacılık işlemlerinin kolay bir şekilde yapılmasını sağlayacak kadar büyük değildir. Bu nedenle de firma tarafından Erzincan asansörlü taşımacılık desteği sunulmaktadır. Bu destek sayesinde tüm yükler pratik bir şekilde yüksek katlara çıkarılmaktadır. Ayrıca araçların arkasında var olan asansör sistemleri, düzenli olarak bakımlardan geçirilmektedir. Böylece de uygulama noktasında sorun çıkarması engellenmektedir. Kurumsal yükler, ofis malzemeleri ve seri imalat ürünleri de asansör sistemleri ile işlem görmektedir. Erzincan evden eve nakliyat firması, müşterilerine fiyat noktasında da yardımcı olmaktadır. Montaj, asansörlü taşımacılık ve paketleme gibi hizmetler için de ekstra bir ücret talep edilmemektedir.

 

Erzincan Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Sektörün en ekonomik hizmetini sunan Erzincan lojistik firması, müşterilerine özel indirimler gerçekleştirmektedir. Parça yükler ve ofis malzemeleri makul rakamlar ile taşınmaktadır. Sizde hemen firmanın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ve talep ettiğiniz adreslere araç gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Erzincan evden eve nakliyat firması, anlık araç ihtiyaçlarınızı da profesyonel bir şekilde karşılamaktadır.

Hizmet Bölgeleri

  • Çayırlı evden eve taşımacılık hizmeti
  • İliç evden eve taşımacılık hizmeti
  • Kemah evden eve taşımacılık hizmeti
  • Kemaliye evden eve taşımacılık hizmeti
  • Merkez evden eve taşımacılık hizmeti
  • Otlukbeli evden eve taşımacılık hizmeti
  • Refahiye evden eve taşımacılık hizmeti
  • Tercan evden eve taşımacılık hizmeti
  • Üzümlü evden eve taşımacılık hizmeti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları