Erzincan Milli Evden Eve Nakliyat
Şehir Erzincan
Yetkili Cemil Bey
Telefon

0536 671 30 23

0536 671 30 23

Adres İzzet Paşa Cd. 63-A, İnönü Mahallesi, Merkez/Erzincan
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 30 Temmuz, 2018 Pazartesi

Nakliyat zorlu ve de bir o kadar yorucu bir iş. Bir nakliyat işlemine başladığınız zaman öncelikli olarak eşyaların sınıflandırılmasını sağlamak zorundasınız. Çünkü bu sayede kolileme işlemi daha kolay olacak ve eşyayı götüreceğiniz yerde açarken sorun yaşamazsınız. Üstelik paketlemeyi iyi yaptığınız zaman yolculuk sırasında da zarar görmesini engellemiş olursunuz. Bunlara önem verirken eşya taşımanın bir ekip işi olduğunu görmezlikten gelemezsiniz. Yani kendi başınıza yapmaya çalıştığınız zaman işin içinden çıkmanız kolay olmayacaktır. Erzincan Milli evden eve nakliyat olarak biz bu işlemlerin tamamını sizin yerinize gerçekleştiriyoruz. Bünyemizde çalışan uzman kadromuz sizi içine düştüğünüz derin düşüncelerden de kurtarıyor. Taşınmaya karar verdiğiniz andan itibaren uykusuz günlerinde sizi beklediğini tahmin edebiliyoruz. Çünkü aklınızda her zaman acaba sorusu takılı olacak. Acaba eşyam taşınma sırasında zarar görecek mi? acaba bir günde taşınıp işin içinden çıkabilecek miyim ve daha benzeri birçok soru.

Ama eşyalarınızı bize teslim ettiğiniz zaman gideceğiniz mesafe ne kadar uzun olursa olsun en uygun fiyatlar ve en doğru çözümlerle eşyalarınızı güvenli bir şekilde bulundukları yerlerinden alarak yeni adresine nakledebiliriz.

Taşıma işlemi sırasında önceliğimiz kırılma ihtimali yüksek olan eşyaların güvenliğini sağlamaktır. Bunun içinde köpüklü ve nakliyat için hazırlanmış olan özel bezlerle tek tek sarıyoruz. Bu sayede eşyalarınız dışarıdan gelebilecek her türlü tehlikeye karşı koruma altına alınmış oluyor. Eşyalarınızı uygun kolilere koyarak nakliyat aracımıza titiz bir şekilde yerleştiriyoruz. Firmamız bünyesinde hizmet verdiğimiz araçlar kapalı kasa ve nakliyat için özel olarak ayarlanmıştır. Eşyalarınız araç içerisinde bulundukları yerlere sabitlenir ve bu sayede dağılmasının ya da düşmesinin de önüne geçilmiş olur. Ağır ve taşınması güç olan eşyalarınız asansörlü nakliyat hizmetimizle çok kolay ve hızlı bir şekilde aşağı indirilir. Hizmet verdiğimiz asansörlerimiz bakımları yapılmış ve herhangi bir soruna karşı da tüm önlemleri alınmıştır.

Tüm evden eve nakliyat sürecinizi planlı ve programlı bir şekilde tasarlıyor ve aksilik yaşanmasına müsaade etmiyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir. Bunun içinde eşya taşıma işlemini asla kafanıza takmanıza müsaade etmiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları