Erzincan Uzman Nakliyat
Şehir Erzincan
Yetkili
Telefon

0536 855 08 30

0536 855 08 30

Adres İnönü Mahallesi İzzetpaşa Caddesi No:12/6 Merkez - Erzincan
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site www.erzincanuzmanlarnakliyat.com
Kayıt Tarihi 13 Mart, 2018 Salı

Taşımacılık alanında profesyonel çözümler sunan Erzincan Uzmanlar Nakliyat, asansörlü taşımacılık ve yenilikçi araç desteği gibi hususlarda müşteri deneyimini en üst seviyeye çıkarıyor. Özellikle çok katlı binaların yaygınlaşması sonrasında daha fazla ihtiyaç duyulan asansörlü taşımacılık, portatif bir şekilde kurulan asansör yardımıyla gerçekleşiyor. Uygun daireye asansör yardımıyla yük taşınmasını sağlayan sistem, hızlı ve güvenilir oluşuyla ön plana çıkıyor.

Evden eve nakliyat konusunda eşyaların güvenli bir şekilde taşınması adına paketleme ve ekip desteği gibi konularda da destek sunan Erzincan Uzmanlar Nakliyat, stressiz bir taşınma süreci yaşamanızı sağlıyor. Üstelik zamandan tasarruf etme olanağı dahi yaratan firmamız, taşınma sürecinde olası gecikmelerin önüne geçerek bir an önce gündelik hayatınıza dönmenizi mümkün hale getiriyor. Üstelik olası bir zaman kaybı beraberinde maddi zararı da getireceğinden ötürü bu konunun daha geniş çerçevede faydalar sağladığı da bir gerçek. Depolama ve parça eşya taşıma gibi noktalarda da profesyonel destek oluşturan firmamız, gerekli görülen eşyalarınızın tek bir biçimde taşınmasına imkan tanıyor.

1 Adet Yorum Var, Erzincan Uzman Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Erzincan Uzman Nakliyat   31-10-2018

Erzincan Uzman Nakliyat tam zamanında geldi ve ekibiyle birlikte sorunsuzca yüklemeyi yaptı. Yeni evimize eşyalarımız yine aynı özen ve ilgiyle sorunsuzca ulaştı.Ekip arkadaşlarına en başından sonuna kadar gösterdikleri saygılı tutum ve güler yüzlerinden dolayı teşekkür ederiz. Mutfak dahil tüm eşyalarımı nasıl bıraktıysam o şekilde geri aldım. Bir kere çok kibar bir ekip. Kesinlikle söyleneni bir kerede anlıyor ve gereğini tapıyorlar. Son derece dakikler. Verilen görevi aksaksız ve hizmet bedelini sonuna kadar hak ettiklerini düşünüyorum. Çalışanlarınızın güler yüzlü olması ev taşıma telaşımı da yok etti iyi çalışmalar dilerim.