Erzurum Milli Şehirler Arası Nakliyat
Şehir Erzurum
Yetkili Cemil Bey
Telefon

0536 671 30 23

0536 671 30 23

Adres Ekrem Bey Sk. 11-B, Lalapaşa Mahallesi, 25100 Yakutiye/Erzurum
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 30 Temmuz, 2018 Pazartesi

Şehir içi ve şehirler arası taşımacılık hizmetinde uzman kadromuz ve geniş araç filomuzla siz değerli müşterilerimize 81 ilde güvenli bir hizmet veriyıruz. Erzurum Milli şehirler arası nakliyat firmamızda çalışan tüm personellerimiz sigortalı ve deneyimlidir. Eşyalarınızı bize teslim ettiğiniz de sigorta kapsamında taşınır ve güvenli bir şekilde yeni adresine ulaştırılır. Kaliteli nakliyat imkanlarını sunarak istenilen gün ve saatte evden eve nakliyat talebinize karşılık verip size konforlu bir şehirler arası taşımacılık sunabiliriz.

Erzurum Milli şehirler arası nakliyat olarak eşyalarınızı bize teslim ettiğinizde güvenliği bizden sorulur. Bunun içinde konfor ve rahatlık her zaman ön planda tutulmuştur. Bütçenize uygun nakliyat fiyatları sunarak evinizi ya da ofisinizi taşımanızı daha da kolaylaştırabiliriz. Firmamız yılların tecrübesine dayalı olarak uzman bir kadroya sahiptir. Kendi bünyemizde çalışan her personelimiz bu hizmeti nasıl yapması gerektiğine dair gerekli donanıma sahiptir ve düzenli bir şekilde eğitimleri de devam etmektedir. Eşyalarınız taşınırken her türlü kazadan sakınılması adına gerekli olan tüm çaba gösterilerek sorunsuz ve sıkıntısız bir sürecin tamamlanması sağlanacaktır.

Eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınırken maddi anlamda zarara uğramaması içinde sigorta işlemi yapılır. Sigortalı taşımacılık eşyalarınızı evinizden ya da ofisinizden aldığımızda başlar ve en son eşyanın güvenli bir şekilde yeni adresine teslim edilmesiyle sona erer. Biz Türkiye’nin neresinde olursanız olun size eksiksiz ve tam bir koruma sağlayarak taşıma hizmeti veririz. Yaptığımız her işte başarılı çözümler gerçekleştiririz ve her türlü imkanı da size sağlarız.

Uzun yıllar boyunca sektör içerisinde gerçekleştirmiş olduğumuz taşımacılık hizmeti sayesinde bir eşyanın nasıl taşınması gerektiğinden tutun da paketlenmesine varıncaya kadar tüm sürece hakimiz bunun içinde en doğru çözümleri sunarak hareket ederiz. Nakliyat sürecimiz şeffaf bir şekilde ilerlemektedir. Bunun içinde sürecin tamamı sizin kontrolünüz altında olacaktır.

Erzurum Milli Şehirler Arası Nakliyat olarak parça eşya taşımacılığı hizmeti de veriyoruz. Yılların vermiş olduğu tecrübe bir evin tüm eşyasından tutunda parça eşyaya kadar en doğru şekilde taşımamızı sağlayacaktır.

Yukarıdaki iletişim formundan bizimle iletişime geçmeniz durumunda gerekli olan fiyat teklifi de siz değerli müşterilerimize gönderilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları