Eskişehir Evden Eve Nakliyat
Şehir Eskişehir
Yetkili Mustafa Güzel
Telefon

0536 054 33 85

0536 054 33 85

Adres Akarbaşı Mahallesi, Remzi Korkut Sokak D:1, 28080 Odunpazarı/Eskişehir
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site --
Kayıt Tarihi 5 Ocak, 2019 Cumartesi

Eskişehir evden eve nakliyat firması, taşımacılık sektöründe hizmet vermektedir. Parça yükler, ofis malzemeleri ve fabrika yükleri, firma tarafından adreslerden alınmakta ve talep edilen illere götürülmektedir. 81 ilin tamamın a sevkiyat desteği sunan Eskişehir nakliyat firması, uzman personelleri sayesinde de tüm yükleri güvenli bir şekilde taşımaktadır. Özellikle de evlerde var olan eşyalar, hassasiyet kurallarına uygun bir şekilde işlem görmektedir. Tüm personeller, en ufak bir sorunun yaşanmaması için tüm önlemleri eksiksiz bir şekilde almaktadır. Eskişehir evden eve nakliyat, şehirlerarası taşımacılık noktasında deneyim sahibidir. Ayrıca firma Ankara, İzmir ve İstanbul gibi büyükşehirlere de araç desteği vermektedir.

Paketleme İşlemleri

Bir eşyanın zarar görmemesi için özenle paketlenmesi gerekmektedir. Yalnız paketleme işlemleri yetersiz kalabildiği için de, buna ek olarak eşyalar bir de kurulara yerleştirilmelidir. Eskişehir evden eve nakliyat personelleri ise, tüm yükleri özenle ambalajlamakta ve araçlara yüklemektedir. Araç içerisinde yer alan paketlerin birbirine temas etmesi de engellenmektedir. Yeni yaşam alanına getirilen paketler, Eskişehir asansörlü taşımacılık sistemi sayesinde pratik bir şekilde binalara çıkarılmaktadır. Beyaz eşyalar, mobilyalar ve dolaplar, özenle asansörlere yüklenerek, en ufak bir darbe almadan odalara yerleştirilmektedir. Eskişehir evden eve nakliyat, ofis ve parça yük taşımacılığı hizmetlerinde de aynı hassasiyeti göstermektedir. Bu sayede de firmanın görev aldığı her proje sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır.

 

Şehirlerarası Nakliyat

Eskişehir asansörlü taşımacılık firması, şehirlerarası nakliyat hizmetlerini de kurumsal bir çalışma prensibi ile vermektedir. Firmanın güçlü alt yapısı ve alanında uzman personelleri sayesinde tüm yükler, Türkiye’nin dört bir tarafına lanse edilmektedir. Eskişehir nakliyat bünyesinde 10’a yakın araç modeli bulunmaktadır. Bu araçların teknik özellikleri ve depolama alanları farklı olduğu için akla gelen tüm eşyalar güvenli bir şekilde taşınabilmektedir. Ayrıca parça yükler veya tek bir eşya için kamyonet modelleri tercih edilerek, taşıma maliyetleri düşürülmektedir. Eskişehir evden eve nakliyat firması, kurumsal yük noktasında da destek sağlamaktadır. Araçlarda bulunan sigorta ve kaskolar sayesinde özel veya resmi tüm yükler ekspertiz hizmetine tabi tutulmaktadır.

 

Eskişehir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Nakliyat bedelleri, eşyaların sayısına ve tonajına göre farklılık ifade etmektedir. Eskişehir evden eve nakliyat firması, fiyat konusunda da müşterilerine yardımcı olmaktadır. Tüm hizmetler makul rakamlar ile gerçekleştirilmektedir. Sizde hemen firma ile iletişime geçebilir ve bulunduğunuz ile araç gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Eskişehir nakliyat, günün her saati hizmet vermekte ve müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Hizmet Bölgeleri

 • Alpu nakliyat
 • Beylikova nakliyat
 • Çifteler nakliyat
 • Günyüzü nakliyat
 • Han nakliyat
 • İnönü nakliyat
 • Mahmudiye nakliyat
 • Mihalgazi nakliyat
 • Odunpazarı nakliyat
 • Sarıcakaya nakliyat
 • Seyitgazi nakliyat
 • Sevrihisar nakliyat
 • Tepebaşı nakliyat

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları