Eskişehir Milli Asansörlü Nakliyat
Şehir Eskişehir
YetkiliCemil Bey
Telefon

0536 671 30 23

0536 671 30 23

AdresSobacılar Sk. 26-B, Kurtuluş Mahallesi, Odunpazarı/Eskişehir
Email
Web Site--
Kayıt Tarihi30 Temmuz, 2018 Pazartesi
Views:
17

Eskişehir Milli asansörlü nakliyat olarak kurulduğumuz ilk günkü hevesimizi ve heyecanımızı devam ettirerek aynı yolda yürüyoruz. Bunun içinde birlikte çalıştığımız müşterilerimize her zaman güler yüzlü ve sorun çözümüne dair yaklaşım içerisinde olduk. Bilindiği üzere evden eve nakliyat her zaman ve herkesin ihtiyacı olabilir. Ancak bu hizmeti almış olduğunuz firma her zaman kaliteli ve doğru bir çözüm olmayabilir. Çünkü bu işte profesyoneller olduğu kadar henüz yeni başlamış ve amatör bir şekilde hizmet veren firmalarda vardır. Bizim köklü geçmişimiz ve çok sayıda referansımız sektör içerisindeki liderliğimizi de her geçen gün bir kademe üste taşımıştır. Firmamız sağladığı asansörlü nakliyat hizmetiyle de 7/24 esasına göre hareket eder. Asansörlerimizin tamamı son teknoloji ürünü olmakla birlikte güvenlidir.

Asansörlerimizi temin ederken uzun bir araştırma neticesinde en doğru seçim yapılmış ve Avrupa’dan teleskop asansörlerin getirilmesi sağlanmıştır. Bu asansörler sayesinde eşyalarınız taşıma sırasında indirilirken ya da çıkarılırken hiçbir şekilde zarar görmez.

Eskişehir Milli asansörlü nakliyat olarak şehre ilk asansörlü nakliyatı getiren firma olarak biliniyoruz. Bunun içinde rakiplerimize fark atarak yüksekliği ne olursa olsun en uzak mesafelere sorunsuz bir ulaşım sağlamaktayız. Firmamız teknolojiyi yakından takip ediyor ve taşımacılık konusunda ihtiyaç duyulabilecek her türlü ekipmanı da bünyemize katıyoruz.

Evlerini yüksek katlara taşıyan kişilerin en büyük sıkıntıları oraya nasıl ulaştıracakları konusunda olmuştur. Çünkü biliyorlar ki bu süreç içerisinde eşyaların zarar görmesi de muhtemel sonuçlar arasında yer almaktadır. Dolayısıyla bu süreç içerisinde hızlı bir şekilde ve de eşyanın zarar görmeden yukarıya çıkarılması önemlidir. Asansörlerimiz hem hızlı hem de güvenlidir. Bunun içinde taşıma sırasında dakikalar içerisinde yukarıya çıkarılıp aşağıya indirilebilir.

Eskişehir Milli asansörlü nakliyat müşteri ilişkilerine önem veren ve bu amaçla da her geçen gün personel ve ekipman kalitesini yükselten bir firma olmuştur.

Bizi arayın biz sizin bulunduğunuz ile gelerek şehir içi veya şehirler arası taşınacaksınız sizlere asansörlü evden eve nakliyat hizmeti veririz sizin tek yapmanız geren Erzurum Milli asansörlü nakliyat firma telefonlarımızı aramanız yeterli olacaktır tercih sizden kaliteli hizmet sunmak bizden.

2 Adet Yorum Var, Eskişehir Milli Asansörlü Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Eskişehir Milli Asansörlü Nakliyat   31-10-2018

Eskişehir Milli Asansörlü Nakliyat Tam zamanında geldi ve ekibiyle birlikte sorunsuzca yüklemeyi yaptı. Yeni evimize eşyalarımız yine aynı özen ve ilgiyle sorunsuzca ulaştı. Ekip arkadaşlarına en başından sonuna kadar gösterdikleri saygılı tutum ve güler yüzlerinden dolayı teşekkür ederiz. Mutfak dahil tüm eşyalarımı nasıl bıraktıysam o şekilde geri aldım. Bir kere çok kibar bir ekip. Kesinlikle söyleneni bir kerede anlıyor ve gereğini tapıyorlar. Son derece dakikler. Verilen görevi aksaksız ve hizmet bedelini sonuna kadar hak ettiklerini düşünüyorum. Çalışanlarınızın güler yüzlü olması ev taşıma telaşımı da yok etti iyi çalışmalar dilerim.


Eskişehir Milli Asansörlü Nakliyat   01-11-2018

Eskişehir'deki evimi İzmir'e taşımam gerektiği için güzel bir nakliyat firması arayışına geçtim. Arkadaşlarla beraber araştırırken Eskişehir Milli Asansörlü Nakliyat'ı bulduk. Nakliyatımda olmasını istediğim taleplerimi firma yetkilileriyle konuşurkenki bana göstermiş oldukları uygunluklar ve ayrıcalıklar beni onlarla taşınmaya iyice yaklaştırdı. Gerekli olan son anlaşmaları sağladığımızda evime gelip eşyalarımın analizlerini çıkarttılar. Söylediğim tarihtede geç olmadan eşyalarımı güzelce ambalajlama ve paketlemesini sağlayıp eşyalarıma uygun araçlarıyla nakliyat işlemine başladık. Nakliyat süresince göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı ve sağlıklı bir şekilde taşınmamdan dolayı onlara teşekkürü borç bilirim.