Dogu Kars Nakliyat
Şehir Kars
Yetkili
Telefon

0538 951 2404

0538 951 2404

Adres Ortakapı, 36100 Kars Merkez/Kars
Email
Web Site https://sehirlerarasinakliyeciler.com/sektor/kars/
Kayıt Tarihi 24 Nisan, 2018 Salı

Doğu Kars nakliyat firması Olarak 2007 Yılında kurulmuş OLUP Kars’ta faaliyetlerini yürütmektedir Kars İlinde Türkiye’nin 81 iline günlük sevkiyatlarimiz var Kars’ta Sıkça adından söz ettiren Müşteri Hakkında memnuniyetini göz Önünde bulundurarak Geniş araç filosu ile siz değerli müşterilerine Hizmet Vermektedir gerek Sigortalı taşımacılık eşyalarınızın tam ettik yerinde Sigortalı atıp sigorta Şirketleri tr kaliteli olanları seçerek Örnek’in verecek olursak Axa Sigorta’dan eşyalarını sigortalanır Bu nedenle eşyalarınız olasi Bir kaza durumunda Hasar gören eşyalarınızın tam ettik yerinde ödemesi Yapılır parça eşya nakliyesinde parça eşyalarınız günlük Batı tarafına çıkan araçlarımızda sevk edilir tam zamanında istediğin yere bırakılır Kars ‘ta Şehir içi taşımacılıkta asansör umuz Vardır Bu nedenle YÜKSEK katlarda ev tutarken korkmanıza gerek yok Doğu Kars Nakliyat Bir Telefon Kadar yakındır sizlere eşya paketlemesi tr kaliteli malzemelerle Ürünlerde eşyalarınız Burada stresser ile kalın kırmızı naylonlarla bant koli streç hepsi kullanılmaktadır Firmamız Tarafından ücretsizdir bunlar yeni Yapılan yuksek ettik

HİZMET VERDİĞİMİZ İLÇELER

KARS EVDEN EVE NAKLİYAT. KARS ASANSÖRLÜ NAKLİYAT. KARS PARÇA EŞYA TAŞIMACILIĞI. KARS NAKLİYAT. KARS EŞYA TAŞIMASI. KARS ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT. SARIKAMIŞ EVDEN EVE NAKLİYAT. KAĞIZMAN EVDEN EVE NAKLİYAT. DİGOR EVDEN EVE NAKLİYAT. ARPAÇAY EVDEN EVE NAKLİYAT. AKYAKA NAKLİYAT. SARIKAMIŞ ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT.KAĞIZMAN ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT. SELİM ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT. DİYOR ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT. ARPAÇAY ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT. AKYAKA ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT.

1 Adet Yorum Var, Dogu Kars Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Dogu Kars Nakliyat   31-10-2018

Karsdan edirneye tayinim nedeniyle taşınmak için arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine bu firma ile iletişim kurarak gün ve saati belirttim istediğim saatte evimin önündeydiler hemen ilk olarak eşyaları paketleme ve sigorta yaptılar ardından eşyaları dikkatli bir şekilde araca yüklemeye başladılar . Yola çıkarak edirnedeki yeni eve varıldığında dikkatli ve özenli bir şekilde eve taşımaya başladılar . Personelleri işlerini severek ve özenli bir şekilde hizmet sunuyorlar.