Gaziantep Evden Eve Nakliyat
Şehir Gaziantep
Yetkili Mustafa Güzel
Telefon

0536 054 33 85

0536 054 33 85

Adres Bey Mahallesi, No:, Atatürk Blv. No:22, 27080 Şahinbey/Gaziantep
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site --
Kayıt Tarihi 5 Ocak, 2019 Cumartesi

Nakliyat sektöründe hizmet veren pek çok firma, eşyaları yanlış paketlemekte ve araca yüklemektedir. Bu durum maddi hasarların oluşmasına davetiye çıkarmakta ve farklı sorunlar yaşanmaktadır. Ancak Gaziantep evden eve nakliyat firması, bahsi geçen sorunlara kesin çözüm yöntemleri geliştirmektedir. Pek çok eşya uzman eller tarafından profesyonel bir şekilde paketlenmektedir. Ayrıca gerek, montaj, gerekse taşıma sırasında eşyalara zarar gelmemesi için her türlü önlem alınmaktadır. Gaziantep evden eve nakliyat personelleri, işlem görmesi planlanan yükleri önceden incelemektedir. İncelemelerin sonucunda da eleman sayısı, ambalaj türü ve araç modeli belirlenmektedir. Bu sayede uygulama noktasında sorun yaşama riski ortadan kaldırılmaktadır. Gaziantep nakliyat, talep edilen adreslere de çok kısas bir süre içerisinde ulaşmaktadır. Ayrıca firma Türkiye’nin 81 iline taşımacılık faaliyeti yürütmektedir.

 

Profesyonel Hizmet

Gaziantep evden eve nakliyat firması, sadece alanında profesyonel olan personeller ile hizmet vermektedir. Tüm ürünler fiziki özelliklerine uygun bir şekilde paketlenmekte veya montaj edilmektedir. Şehirlerarası taşımacılık projeleri de kontrollü bir şekilde tamamlanmaktadır. Gaziantep nakliyat, aynı zaman tüm hizmet alanlarında asansör sistemlerini kullanarak eşyaların daha hızlı bir şekilde katlara çıkarılmasını sağlamaktadır. Ofis, ağır yük ve parça yük taşımacılığı gibi hizmetler, Gaziantep evden eve nakliyat firması tarafından profesyonel bir şekilde verilmektedir. Özellikle de yeni yaşam alanına çıkartılan eşyalar dikkatli bir şekilde montaj edilmektedir. Firma, depolama noktasında da destek sunmaktadır. Farklı il ve ilçelere götürülmesi planlanan eşyalar, depo alanlarında toplanmakta ve sevkiyata hazır bir hale getirilmektedir.

 

Tır Ve Kamyonlar

Gaziantep evden eve taşımacılık firması, yeni model araçları sayesinde tüm eşyaları modern yaşam tarzına uygun bir şekilde taşımaktadır. Tır ve kamyon çeşitleri, projelere özel olarak tahsis edilmektedir. Ev eşyaları veya ofis eşyaları ise, sadece üstü kapalı araçlar ile işlem görmektedir. Gaziantep evden eve nakliyat araçlarında bulunan sigortalar ile de herhangi bir nedenden dolayı yaşanan maddi kayıplar telafi edilmektedir. Ayrıca küçük veya büyük tüm araçlar, Türkiye’nin iklim şartlarına uygun bir şekilde dizayn edilmiştir.

 

Gaziantep Evden Eve Nakliyat Farkı

Gaziantep taşımacılık firmasının müşteri temsilcileri 7/24 hizmet vermektedir. Sevkiyat sürecinde müşterilere gerekli olan bilgilendirmeler de eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca tüm hizmetler makul rakamlar ile uygulanmakta ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Gaziantep evden eve nakliyat firması ile iletişime geçebilir ve eşyalarınızın bir an önce taşınmasını talep edebilirsiniz.

 

Hizmet Bölgeleri

 

  • Araban nakliyat
  • İslahiye nakliyat
  • Karkamış nakliyat
  • Nizip nakliyat
  • Oğuzeli nakliyat
  • Nurdağı nakliyat
  • Şahinbey nakliyat
  • Şehit Kamil nakliyat
  • Yavuzeli nakliyat

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları