Giresun Evden Eve Nakliyat
Şehir Giresun
Yetkili
Telefon

0536 855 08 30

0536 855 08 30

Adres Konak Mahallesi, Avcılar Sokak, NO: 5, Daire: 2, Giresun - Merkez
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 1 Nisan, 2018 Pazar

Profesyonel ekip desteği ve çoklu hizmetler neticesinde %100 müşteri memnuniyeti sunmayı başaran Giresun Evden Eve Nakliyat, ev ve iş yeri taşıma konularında en iyi çözümü kullanıcılar ile buluşturuyor. Bu çerçevede asansörlü taşımacılık, paketleme, sigortalı taşımacılık ve ofis taşımacılığı gibi konularda destek sunan firma, uzman ekibiyle birlikte olası problemlerin önüne geçmeyi başarıyor. Böylelikle çok daha sorunsuz ve stressiz bir süreç yaşamanızı mümkün hale getiren firma, ayrıca hızlıca taşınma sürecinin sona ermesini sağlıyor.

Taşınma sırasında sigorta desteği sunan firma, özellikle değerli eşyalarınız adına ekstra önlem almanızı kolaylaştırıyor. Hizmet dahilinde olumsuzluk yaşanması takdirde maddi zararı telafi edilmesini sağlayan sigortalı taşımacılık, böylelikle çok daha güvenli bir süreç yaşamanıza katkıda bulunuyor. Hali hazırda asansörlü taşımacılık sayesinde kolaylık yaratmayı da ihmal etmeyen Giresun Evden Eve Nakliyat, özellikle çok katlı yapılarda eşya taşımayı hızlı hale getiriyor. Üstelik bu sırada da güvenliğin üst seviyede tutulmasına yardımcı olan firma, dar merdivenlerden dolayı yaşanan zorlukların ortadan kaldırılmasını sağlıyor. Böylelikle çok daha pratik bir sürecin yaşanması kolaylaşıyor.

1 Adet Yorum Var, Giresun Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Giresun Evden Eve Nakliyat   31-10-2018

Giresun Evden Eve Nakliyat mükemmel bir taşıma hizmeti bir tane bile kırık yok tam zamanında geldi ve erkenden bitti. Yeni evimize eşyalarımız yine aynı özen ve ilgiyle sorunsuzca ulaştı.Ekip arkadaşlarına en başından sonuna kadar gösterdikleri saygılı tutum ve güler yüzlerinden dolayı teşekkür ederiz. Mutfak dahil tüm eşyalarımı nasıl bıraktıysam o şekilde geri aldım. Bir kere çok kibar bir ekip. Kesinlikle söyleneni bir kerede anlıyor ve gereğini tapıyorlar. Son derece dakikler. Verilen görevi aksaksız ve hizmet bedelini sonuna kadar hak ettiklerini düşünüyorum. Çalışanlarınızın güler yüzlü olması ev taşıma telaşımı da yok etti iyi çalışmalar dilerim.