Gümüşhane Evden Eve Nakliyat
Şehir Gümüşhane
Yetkili
Telefon

0536 855 08 30

0536 855 08 30

Adres Uzmanlar Mahallesi, Kirazlı Sokak, NO: 66, Daire: 3, Gümüşhane - Merkez
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 1 Nisan, 2018 Pazar

Yılların verdiği deneyim ile birlikte asansörlü taşımacılık, paketleme, sigortalı taşımacılık ve ofis taşımacılığı gibi konularda çözüm üreten Gümüşhane Evden Eve Nakliyat, yeni evinize ya da iş yerinize hızlıca taşınmanızı sağlıyor. Bu çerçevede söz konusu hizmetleri %100 müşteri memnuniyeti ile buluşturmayı da ihmal etmeyen firma, böylelikle çok yönlü bir deneyim sunuyor.

Asansörlü taşımacılık desteği neticesinde yük asansörü bulunmayan çok katlı binaya taşınsanız dahi sizi yarı yolda bırakmayan firma, ayrıca uzman ekip desteğini de ayağınıza getiriyor. Böylelikle olası problemlerin en başta ortadan kaldırılmasını sağlayan firma, ayrıca aklınıza takılan sorular adına hızlıca yanıt bulmanızı da mümkün kılıyor.

Paketleme olanağı sayesinde kırılabilir eşyalarınızın çok daha dayanıklı hale gelmesini sağlayabilir, bu esnada uygun araç seçimi neticesinde gönül rahatlığıyla sürecin başlatılmasına onay verebilirsiniz. Bu noktada devreye giren uzman ekip, paketleme işlemlerini tamamlayarak eşyaların yeni dairenize ya da iş yerinize nakledilmesini sağlıyor. Pratik ve hızlı bir biçimde tamamlanan süreç içerisinde hem gündelik hayatınızdan hem de iş hayatınızdan geri kalmanıza gerek kalmıyor.

1 Adet Yorum Var, Gümüşhane Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Gümüşhane Evden Eve Nakliyat   31-10-2018

Gümüşhane Evden Eve Nakliyat mükemmel bir taşıma hizmeti bir tane bile kırık yok tam zamanında geldi ve erkenden bitti. Yeni evimize eşyalarımız yine aynı özen ve ilgiyle sorunsuzca ulaştı.Ekip arkadaşlarına en başından sonuna kadar gösterdikleri saygılı tutum ve güler yüzlerinden dolayı teşekkür ederiz. Mutfak dahil tüm eşyalarımı nasıl bıraktıysam o şekilde geri aldım. Bir kere çok kibar bir ekip. Kesinlikle söyleneni bir kerede anlıyor ve gereğini tapıyorlar. Son derece dakikler. Verilen görevi aksaksız ve hizmet bedelini sonuna kadar hak ettiklerini düşünüyorum. Çalışanlarınızın güler yüzlü olması ev taşıma telaşımı da yok etti iyi çalışmalar dilerim.