Hakkari Baltaş Evden Eve Nakliyat
Şehir Hakkari
Yetkili
Telefon

0 534 891 80 34

0 534 891 80 34

Adres Bulak Mahallesi, 29.sokak No : 25Merkez/Hakkari
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 1 Haziran, 2018 Cuma

Şehir içi nakliyat hizmetinde uzman personellerimiz hizmet vermekte. Ancak hizmetimiz yalnız şehir içi değil aynı zamanda şehirler arası nakliyat hizmeti de sunmaktadır. Bizden almış olduğunuz hizmet dahilinde profesyonelliğimiz yalnız şehir içi nakliyatla sınırlı değildir. Şehirler arası nakliyat konusunda da son model araçlarımızla hizmet verebiliriz. Hakkari başta olmakla birlikte Tüm Türkiye’ye hizmet veren firmamız eşyalarınızı bizim eşyalarımız diyerek sahiplenir ve yolculuk süreci boyunca hiçbir şekilde zarar görmemesini sağlar. Hakkari Baltaş Evden Eve Nakliyat olarak firma çalışanlarımızın tamamı nakliyat konusunda profesyonel hizmet yürütmektedir.

Şehir içi ve şehirler arası nakliyat sürecinin tamamında özen ve hassasiyet gösterilmesi gerekir. Ekspertiz hizmetimizde eşyaların paketlemesinden tutun da yüklemesine varıncaya kadar her şeyin emniyetli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlarız.

Şehir içi nakliye hizmetlerinde eşyalarınızın tümü sigorta kapsamı içerisinde taşınır ve aynı zamanda eşyalarınıza paketleme işlemi yapılarak hiçbir eşyanıza zarar gelmeden sorunsuzca nakliyesi tamamlanır. Aynı zamanda eğer kullanmamış olduğunuz eşyalarınız mevcut ise depolama hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Hakkari Baltaş Evden Eve Nakliyat olara emeklerinizin farkındayız. Adresinize kadar sorunsuz bir nakliyat hizmeti gerçekleştirerek çaba ve gayret gösteriyoruz. Şehiriçi Nakliye hizmetlerimizin yanında aynı zamanda evinden taşınmak zorunda olan fakat iki taşınma arasında bir süre eşyaların depoda bulunması gerekenler için güvenli ve profesyonel depolama hizmeti de sunmaktayız. Eşyalarınızı emanet ettiğiniz depolar firmamızın kendi mülkü olup 7/24 güvenlik hizmeti verilmekte ve sürekli olarak kapalı devre kamera sistemi ile izlenmektedir.

Hakkari Baltaş Evden Eve Nakliyat bugüne kadar her zaman profesyonel hizmet yürütmüş ve başarılı çözümler üretmeye çalışmaktadır. Amacımız size en doğru hizmet çözümlerini sunabilmektir. Eşyalarınızın taşınma sırasında zarar görmemesi ve sorunsuz bir nakliyat hizmeti gerçekleştirmek için 7/24 telefonlarınızı bekliyoruz.

Biz Hakkari nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimizin en iyi şekilde Eşya Taşıma işlemlerinizi gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. En iyi ve güvenilir nakliye şirketleri arasında yer alarak siz değerli müşterilerimizin en iyi şekilde bu hizmetleri almanızı sağlıyoruz. Eşyalarınızı hiçbir sorun yaşamadan yeni adreslerine ulaştırarak yine yerleştirmeniz konusunda da sizlere yardımcı olmaktayız.

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Şubemizin olduğu ilçeler

  • Merkez

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

  • Yüksekova
  • Şemdinli
  • Çukurca

1 Adet Yorum Var, Hakkari Baltaş Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Hakkari Baltaş Evden Eve Nakliyat   31-10-2018

Hakkari Baltaş Evden Eve Nakiyat firması ve ekibi son derece profesyonel ve beklediğimizden çok daha hızlı şekilde eşyalarımıza en ufak bir zarar vermeden yeni adresimize taşıdı. Mükemmel bir taşıma hizmeti bir tane bile kırık yok tam zamanında geldi ve erkenden bitti çok memnun kaldım . Çözüm üreten, işini hakkıyla yapan Hakkari Baltaş Evden Eve Nakliyat ı kesinlikle herkese tavsiye ederiz. Müşteri memnuyetini üst düzeyde tuttukları için müthiş ekibine de taşınma kabusunu güzel bir deneyime çevirdikleri için çok teşekkür ederiz.