Hakkari Evden Eve Nakliyat
Şehir Hakkari
Yetkili Mustafa Güzel
Telefon

0536 054 33 85

0536 054 33 85

Adres Bulak Mahallesi, Cumhuriyet Cd. No:37, 30000 Hakkâri Merkez/Hakkari
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site --
Kayıt Tarihi 6 Ocak, 2019 Pazar

Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde hizmet veren Hakkâri nakliyat firması, tüm eşyaları talep edilen adreslere götürmektedir. Kurumsal yükler, ofis malzemeleri ve parça yükler firmanın araçları tarafından Türkiye’nin 81 iline lanse edilmektedir. Hakkâri evden eve nakliyat, alanında uzman personelleri sayesinde taşıma güvenliğini maksimum bir düzeyde sağlamaktadır. Eşyaların çizilmemesi veya kırılmaması için her türlü önlem alınmaktadır. Özellikle de ev taşımacılığı hizmetleri, kontrollü ve disiplinli bir şekilde verilmektedir. Projeye başlamadan önce gerekli olan tüm incelemeler yapılmaktadır. Hakkâri evden eve nakliyat firması, paketleme ve montaj gibi uygulamaları da, bilimsel yöntemleri ile gerçekleştirmektedir. Ayrıca müşterilerden gelen özel taleplerde hızlı bir şekilde değerlendirilmektedir.

 

Paketleme Ve Taşıma

Hakkâri taşımacılık personelleri, eşyaların yapısına uygun olan ambalajlar ile paketleme sürecini başlatmaktadır. Küçük veya büyük hiç fark etmeksizin tüm yükler en az iki kat olacak bir şekilde sarılmaktadır. Ayrıca düşmelere ve darbelere karşı da eşyaların korunabilmesi için ambalajların içerisine izolasyon malzemeleri yerleştirilmektedir. Hakkâri evden eve nakliyat ekipleri, daha sonra yükleme işlemlerine geçmektedir. Yüksek katlı binalar için kullanılan asansör sistemleri sayesinde de tüm eşyalar pratik bir şekilde araçlara ulaştırılmaktadır. Bu sayede hem işlemler hızlanmakta, hem de yüklere zarar gelme riski azalmaktadır. Hakkâri evden eve nakliyat firması, aynı zamanda montaj desteği de sağlamaktadır. Marangoz ve mobilya ustaları tarafından gerçekleştirilen kurulum işlemleri, yeni yaşam alanında karışıklık yaşanmasını da engellemektedir.

Ofis Taşımacılığı

Kurumsal şirketler ve işyerleri, farklı nedenlerden dolayı çalışma alanlarını taşımaktadır. Bu durum yeni açılan ofisler için de geçerlidir. Ancak şirketlerin her zaman ihtiyaç duyduğu nakliye hizmetleri sırasında sorunlar yaşanmakta ve elektronik malzemelere bile zarar verilmektedir. Hakkâri evden eve nakliyat firması ise, ofis taşımacılığı projeleri için özel bir ekip oluşturmuştur. Ayrıca bu ekip içerisinde yer alan bilişim uzmanları, bilgisayar gibi dijital cihazların bile güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Hakkâri nakliyat firması, bahsi geçen projeler için sigortalı araçlarını tercih etmekte ve yaşanan maddi kayıplar firma tarafından karşılanmaktadır.

 

Hakkâri Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Hakkâri asansörlü nakliyat firması, depolama ve şehirlerarası ağır yük taşımacılığı gibi alanlarda da hizmet vermektedir. Firma bünyesinde 10 yakın kamyon ve tır modeli bulunmaktadır. Bu nedenle de farklı özelliklere sahip olan eşyalar veya malzemeler aynı anda taşınabilmektedir. Sizde hemen Hakkâri asansörlü nakliyat ile iletişime geçebilir ve kaliteli bir hizmeti makul rakamlarla alabilirsiniz. Ayrıca anlık araç ihtiyaçlarınız için de firmaya başvurabilirsiniz.

 

Hizmet Bölgeleri

  • Çukurova evden eve taşımacılık
  • Şemdinli evden eve taşımacılık
  • Yüksekova evden eve taşımacılık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları