Hakoğlu Şehirlerarası Nakliyat
Şehir Ankara
Yetkili mustafa güzel
Telefon

0554 346 23 04

0554 346 23 04

Adres Osmangazi mahalles, canlar sok, no 121 Pursaklar/Ankara
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site --
Kayıt Tarihi 11 Mart, 2018 Pazar

Evlerde ve işyerlerinde bulunan eşyalar, farklı nedenlerden dolayı adres değiştirmektedir. Ancak yanlış veya bilinçsiz bir şekilde uygulanan paketleme yöntemleri yüzünden birçok eşya zarar görmektedir. Hakoğlu şehirlerarası nakliyat platformu ise, engin tecrübeleri sayesinde tüm işlemleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Öncellikle firma ekipleri, talep edilen adreslere gelmekte ve eşyaların incelenmesini sağlamaktadır. Daha sonra ise, projelerde kullanılan araç modellerine karar verilmektedir. Ankara nakliyat firması, hizmet verdiği her sektörde eşya güvenliğini ön planda tutmaktadır. Bu sayede en ufak bir yükün zarar görmesi engellenmektedir. Ayrıca şehirlerarası nakliyat platformu üzerinden sefer saat ve günleri de anlık olarak paylaşılmaktadır. Firma ofis ve kurumsal yük taşımacılığı noktasında da oldukça başarılıdır.

 

Ankara Nakliyat Araçları

Ankara şehir içi nakliyat firması, müşterilerine daha kaliteli bir hizmet verebilmek adına tüm araç modellerini düzenli bir şekilde yenilemektedir. Ayrıca günümüz teknolojisinde üretilmiş olan kamyon ve tır modelleri sayesinde de taşıma işlemlerinin güvenliği maksimum bir şekilde sağlanmaktadır. Şehirlerarası nakliyat platformu üzerinden talep edilen araçlar, anlık olarak Türkiye’nin 81 iline gönderilmektedir. Firma ürün sayısının bir hayli fazla olduğu durumlarda da depolama alanları büyük olan tır modellerini tercih etmektedir. Bu sayede tüm yükler tek bir seferde araçlara yüklenmekte ve Ankara şehir içi nakliyat personelleri tarafından kısa bir süre içerisinde taşınmaktadır. Araçlarda yer alan asansör sistemleri sayesinde de eşyaların daha kolay bir şekilde taşınması sağlanmaktadır. Şehirlerarası nakliyat platformu üzerinden de hizmet veren firma, ağır yük, parça yük ve banka taşımacılığı gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir.

 

Ankara Şehirlerarası Nakliyat Platformu

Sektörün en köklü firmalarının yer aldığı şehirlerarası nakliyat platformu, düzenli olarak güncellenmektedir. Özellikle de firma bünyesinde bulunan araçlar, müşterilerin bilgisi dâhiline sunulmaktadır. Ayrıca Ankara şehir içi nakliyat firması, montaj ve paketleme işlemleri noktasında da destek sağlamaktadır. Tüm eşyalar, ekipler tarafından dairelere çıkartılmakta ve teker teker monte edilmektedir. Ayrıca montaj işlemleri sırasında da eşyalara zarar gelmemesi için tüm önlemler alınmaktadır. Şehirlerarası nakliyat platformu firması, Ankara’nın ilçeleri içinde farklı projeler geliştirmektedir.

Şehirlerarası Nakliyat Platformu Hizmetleri

Şehirlerarası nakliyat platformu, depolama, parça yük ve ağır yük gibi birçok alanda taşımacılık desteği sunmaktadır. Firmanın hizmet anlayışı tamamen kurumsallık üzerine kurgulanmıştır. Ayrıca tüm müşterileri memnun etmek için de ekonomik fiyatlar tasarlamakta ve çeşitli indirimler yapılmaktadır. Ankara şehir içi nakliyat firması, piyasa şartlarına göre yüzde 10 daha ucuza rakamlar ile müşterilerinin eşyalarını taşımaktadır. Konu hakkında detaylı bilgi almak için hemen firma ile iletişime geçebilirsiniz. Parça yüklerinizi farklı illere göndermek veya kendinize özel araç tahsis etmek için de Ankara şehirlerarası nakliyat firmasına başvurabilirsiniz.

 

 

2 Adet Yorum Var, Hakoğlu Şehirlerarası Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Hakoğlu Şehirlerarası Nakliyat   01-11-2018

Verdikleri hizmet gerçekten kaliteli ve başarılı böyle firmayla ilk defa karşılaştım düzen ve disiplinle çalışıyorlar kısa sürede işlerini bitiriyorlar . Çocuk ve Yatak odasındaki sökülecek olan eşyaları ustaklıkla halledip zarar görmesin diye hemen ambalajlama yapıp araca taşıma işlemini bitirdiler. Yeni eve varıldığında da aynı özen ve dikkatle eşyaları taşıyıp montaj yapılması gerekenleri yapıp işlerini bitirip sorunsuz ve hasarsız bir hizmet sundular . Sizlerde böyle firma arıyorsanız kesinlikle öneriyorum bu firmayı.


Hakoğlu Şehirlerarası Nakliyat   01-11-2018

Hakoğlu nakliyat firması gerçekten kaliteli ve sağlam bir firma çok memnun kaldım. İşlerini severek ve titizce yapıyorlar . Evim Ankara'dan Elmadağ ilçesin'e Hakoğlu Nakliyat firması sayesinde taşındık zaman kaybı yaşamadık ve eşyalarım zarar görmedi. Lakin Ekipler dürüst, güvenilir ve güleryüzlü bir ekip eşyalarımızı gayet tertemiz taşıyıp teslim ettiler çok teşekkür ederim. Hakoğlu Nakliyat kurumsal bir firmadır herkese tavsiye ederim. Çalışma arkadaşlarıda iyi çalışmalar dilerim .