Hatay Evden Eve Nakliyat
Şehir Hatay
Yetkili Mustafa Güzel
Telefon

0536 054 33 85

0536 054 33 85

Adres Modernevler Mahallesi, 301/1. Sk. No. 5, 31200 İskenderun/Hatay
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site --
Kayıt Tarihi 7 Ocak, 2019 Pazartesi

Taşımacılık sektöründe başarıyı yakalamış olan Hatay evden eve nakliyat, tüm yükleri profesyonel bir şekilde taşımaktadır. Firma talep edilen adreslere hızlı bir süre içerisinde ekip yönlendirmektedir. Ayrıca 81 ili kapsatan bir hizmet anlayışına sahip olan Hatay nakliyat, ülkemizin Güneydoğu Anadolu bölgesine de sevkiyat düzenlemektedir. Evlerde, ofisler ve kurumsal çalışma alanlarında var olan eşyalar, güvenli bir şekilde yeni adreslere lanse edilmektedir. Yüklere zarar gelmemesi ve uygulama aşamasında sorun yaşanmaması için de her türlü önlem alınmaktadır. Hatay evden eve nakliyat firması, parça yük taşımacılığı noktasında da müşterilerine destek sağlamaktadır.

Gelişmiş Paketleme Yöntemleri

Hatay nakliyat ekipleri, işlem görmesi planlanan eşyaların tüm yüzeylerini hassas poşetler ve ambalajlar ile paketlemektedir. Paketlemeler sırasında da kalın izolasyon malzemeleri kullanılmaktadır. Bu sayede eşyalara çevresel nedenlerden dolayı gelen darbelerin kötü sonuçlar doğurması engellenmektedir. Hatay evden eve nakliyat personelleri, paketleme uygulamalarını yüklerin fiziksel durumuna göre gerçekleştirmektedir. Örneğin camdan mal edilmiş eşyalar, en az 3 kat olacak bir şekilde ambalajlanmaktadır. Yükleme işlemleri de aynı hassasiyet ile gerçekleştirilmektedir. Hatay taşımacılık ekipleri, asansör sistemleri sayesinde eşyaların binadan indirilmesi veya yeni binaya nakil edilmesi gibi işlemleri kısa bir süre içerisinde gerçekleştirmektedir. Ayrıca asansör sistemleri, aracın adresi ulaşmasına kadar geçen süre içerisinde kurulmaktadır. Böylece zaman kayıpları da ortadan kaldırılmaktadır.

Hatay Nakliyat Araçları

Hatay evden eve nakliyat bünyesinde farklı özelliklere ve depolama alanlarına sahip olan araçlar bulunmaktadır. Bahsi geçen tüm araçlar günümüz teknolojik imkânları ile üretilmiştir. Ofis ve kurumsal yük taşımacılığı hizmetleri için de sigortalı araçlar tercih edilmektedir. Hatay evden eve nakliye firması, şehirlerarası yük transferi projelerini de çeşitli tır modelleri ile gerçekleştirmektedir. Ayrıca firma bünyesinde bulunan tüm taşıtlar, düzenli olarak bakımlara tabi tutulmaktadır. Olumsuz hava koşullarında da hizmet verebilen Hatay evden eve nakliyat, parça yükleri de içerisinde raf sistemi bulunan araçlar ile gerçekleştirmektedir. Dolasıyla parça yük taşımacılığı işlemlerinde yaşanan rutin kaybolması ve yanlış teslimat problemleri ortadan kaldırılmaktadır.

Hatay Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Hatay asansörlü taşımacılık firması, ekonomik fiyatlar ile hizmet vermektedir. Talep edilen tutarlar ise, ekiplerin eşyaları incelemesinden sonra belirlenmektedir. Müşterilere özel indirim ve kampanyalar gerçekleştiren Hatay evden eve nakliyat firması, aynı zaman geri ödeme kolaylığı da sağlamaktadır. Sizde hemen firma ile iletişime geçebilir ve talep ettiğiniz il veya ilçelere araç gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Hizmet Bölgeleri

 • Antakya evden eve nakliyat
  • Belen evden eve nakliyat
  • Dörtyol evden eve nakliyat
  • Erzin evden eve nakliyat
  • Hassa evden eve nakliyat
  • İskenderun evden eve nakliyat
  • Kırıkhan evden eve nakliyat
  • Kumlu evden eve nakliyat
  • Reyhanlı evden eve nakliyat
  • Samandağ evden eve nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları