Iğdır Baltaş Evden Eve Nakliyat
Şehir Iğdır
Yetkili
Telefon

0 534 891 80 34

0 534 891 80 34

Adres 303. Sk. 6-14, Karaağaç Mahallesi, Merkez/Iğdır
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 2 Haziran, 2018 Cumartesi

Firmamız kaliteli ve güvenilir eşya taşımacılığına dair her türlü avantajı size sunacaktır. Iğdır Baltaş evden eve nakliyat firmamız Hatay ve ilçeleri başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok şehrine de sorunsuz bir nakliyat sunabilecektir. Eşyalarınızın boyutu ve hassasiyetinin bizim için önemi yoktur. Her nakliyat sürecimiz olması gerektiği titizlikle gerçekleştirilerek sıkıntısız bir sürecin tamamlanması sağlanmış olacaktır. Eşya taşıma konusunda bugüne kadar pek çok müşterilerimizin diğer firmalarla yaşadıkları sorunları dinledik ve şahit olduk. Dolayısıyla biz sürekli olarak kendimizi geliştirerek kaliteli bir hizmet verebilmek adına her türlü gelişmeleri de yakından takip etmekteyiz. Amacımız müşterilerimize taşımacılık hizmeti verirken aynı zamanda da üzerlerindeki stresi almaktır. Eşyalarını taşıtmak isteyen müşterilerimiz bizimle telefon numaramız üzerinden iletişim kurabilirler.

Firmamız bünyesinde çalışan personellerimizin tamamı kendi alanlarında uzmandır. Buna göre en doğru yöntemlerle paketlemeden tutun da taşımaya kadar hepsini gerçekleştirmektedir. Firmamız bünyesinde verdiğimiz hizmetler yalnız evden eve nakliyatla sınırlı değildir. Aynı zamanda depolama, ambalajlama ve şehirler arası nakliyat hizmeti de sağlayabiliyoruz.

Iğdır Baltaş evden eve nakliyat bölgedeki tüm yerleşim yerlerine ulaşabilecek güce sahiptir. bu anlamda firmamız bünyesinde yer alan araç filomuz nakliyat talebinde bulunan her müşterimize ulaşabilecektir. Bizimle sitemiz ya da bu platform üzerinden iletişime geçtiğiniz de sürecinde hızlı bir şekilde başlamasını sağlayabilirsiniz.

Firmamız bünyesinde görev alan araçlarımız kapalı kasa ve de nakliyat için özel olarak dizayn edilmiştir. Gideceğiniz mesafe ister uzak olsun isterse yakın bizim için aynı titizlik ön planda olacaktır. Nakliyat öncesinde yapacağımız doğru paketlemeler sayesinde eşyalarınız süreç içerisinde hiçbir şekilde zarar görmeyecektir.

Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Iğdır Baltaş evden eve nakliyat taşımacılık işlemlerinde teknolojinin her türlü imkanlarını da sonuna kadar kullanır. Bunun için geliştirilmiş olan asansörlü nakliyat sistemimiz sayesinde taşınacak dairenin konumu ne kadar yüksekte olursa olsun uygun asansörümüzle birlikte nakliyat hizmetini gerçekleştirebiliriz. Nakliyat sürecinde bu yöntem aynı zamanda hızlı taşıma sağlayabilmek içinde önemlidir. Eşyalarınız bina içerisinden indirilirken çarpma ve sürtünmelerden dolayı zarar görebilir. Ancak asansörlü nakliyat ile birlikte bu ihtimalde ortadan kaldırılmış olacaktır.

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Şubemizin olduğu ilçe

  • Merkez

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

  • Tuzluca
  • Aralık
  • Karakoyunlu

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları