Iğdır Evden Eve Nakliyat
Şehir Iğdır
Yetkili Mustafa Güzel
Telefon

0536 054 33 85

0536 054 33 85

Adres 14 Kasım Mahallesi, İrfan Cd. No:54, 76000 Iğdır Merkez/Iğdır
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site --
Kayıt Tarihi 7 Ocak, 2019 Pazartesi

Lojistik sektörünün tüm sorunlarına çözüm geliştiren Iğdır evden eve nakliyat firması, ülkemizin tüm il ve ilçelerine araç desteği vermektedir. Ofislerde, yaşam alanlarında ve kurumsal şirketlerde var olan eşyalar, firma tarafından özenle paketlenmekte ve araçlara yüklenmektedir. Gelişmiş çözüm yöntemleri ile taşımacılık işlemlerini profesyonelce gerçekleştiren Iğdır nakliyat, talep edilen adreslere de hızlı bir şekilde ulaşmaktadır. Ayrıca tüm yükler, günümüz teknolojisinde üretilen araçlar ile taşınmaktadır. Bu sayede en ufak bir malzemenin veya eşyanın zarar görmesi engellenmektedir. Iğdır evden eve nakliyat firması, Güneydoğu bölgesine de sevkiyat düzenlemektedir. İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyükşehirlere hafta da en 4 araç gönderilmektedir. Ayrıca tüm yükler zamanında teslim edilmektedir.

Şehirlerarası Taşımacılık

Şehirlerarası taşımacılık hizmetleri, diğer nakliyat projelerine oranla daha fazla risk altındadır. Mesafenin uzun olması, eşyalara gelebilecek zarar ihtimallerini arttırmaktadır. Ancak Iğdır evden eve nakliyat, uzman personelleri ve son model araçları sayesinde tüm riskleri ortadan kaldırmaktadır. Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine anlık olarak ulaşılmaktadır. Iğdır nakliyat firması, öncellikle eşyaları kontrollerden geçirmekte ve hemen ardından paketleme işlemlerine başlamaktadır. Bu esnada yüklerin fiziksel özellikleri de göz önünde bulundurulmaktadır. Iğdır evden eve nakliyat ekipleri, paketlenen eşyaları hassasiyet kurallarına uygun bir şekilde araçlara yüklemektedir. Ayrıca yolculuk esnasında sorun yaşanmaması için de her türlü önlem eksiksiz bir şekilde alınmaktadır. Tüm yükler söz verilen tarihlerde de teslim edilmektedir.

Genel Hizmetler

Iğdır taşımacılık firması, parça yük ve ağır yük olmak üzere birçok ürünün nakliyesini gerçekleştirmektedir. Ayrıca taşınan her bir parça, uzman ekipler tarafından montaj edilmektedir. Iğdır evden eve nakliyat ekipleri, taşıma öncesinde hacimsel olarak büyük olan dolapları veya masaları sökmektedir. Yine yeni yaşam alanına getirilen bu parçalar, tekrar kurulmaktadır. Ayrıca söz konusu hizmet için de herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Iğdır asansörlü nakliyat desteği de sunan firma, eşyaların yüksek katlara kolay bir şekilde çıkarılmasını sağlamaktadır. Hizmet şekli veya yeri ne olursa olsun ilk öncelik her zaman ürün güvenliğine verilmektedir. Iğdır evden eve nakliyat personelleri, paketleme, taşıma ve montaj işlemlerini de yapar.

 

Iğdır Evden Eve Nakliyat İletişim Desteği

Iğdır nakliyat firmasının müşteri hizmetleri 7/24 hizmetinizde. Firmaya ulaşan talepler, hızlı bir şekilde değerlendiriliyor. İstenilen il ve ilçelere yakın şubeden araç gönderiliyor. Sizde hemen firma ile iletişime geçebilir ve kaliteli bir hizmet makul rakamlar ile birlikte. Ayrıca tüm projeler piyasa şartlarına göre daha ucuz ve yüzde 20 varan indirimler ile gerçekleştirilebilir.

Hizmet Bölgeleri

  • Iğdır (il merkezi) nakliyat
  • Aralık nakliyat
  • Karakoyunlu nakliyat
  • Tuzluca nakliyat

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları