Isparta Baltaş Nakliyat
Şehir Isparta
Yetkili
Telefon

0 534 891 80 34

0 534 891 80 34

Adres 3012. Sk. No:15, Bahçelievler Mahallesi, Merkez/Isparta
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 4 Haziran, 2018 Pazartesi

Taşımacılık işlemi düşünüldüğü kadar basit olmamakla birlikte taşıma işi yaptığınız kişilerin yalnızca eşyalarını değil aynı zamanda onların güvenlerini de taşımanız gerekir. Bunun içinde nakliyat işleminde her şeye önem vermek şarttır. Biz Isparta Baltaş Nakliyat firması olarak bu güveni taşıdığımızın farkındayız ve kurulduğumuz günden bugüne kadar da aynı özende devam etmekteyiz.

Isparta Güvenilir Nakliyat Firması

Firmamız nakliyat hizmetinde deneyimli ve işin yapılması aşamasında da gerekli olan tüm önlemleri almaktadır. Biz nakliyat hizmetinin bir ekip çalışması olduğunun farkındayız. Bunun içinde işimize başlamadan önce ekspertiz çalışması yürüterek hizmetin aksaksız bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlarız. Taşımacılık özellikle şehirler arası olduğu zaman bunun daha fazla detay ve önem gerektirdiğini biliyoruz. Bunun içinde eksperlerimiz iş öncesinde verilecek olan hizmetin hacmini belirleyip ekip planlamasının bu şekilde ayarlanmasını sağlayacaktır. Yapılacak işlemlerin tamamı belli bir plan çerçevesinde kaması için tek tek not alınır ve eşyanın hangi gün ve zamanda taşınacağı da yine aynı gün içerisinde belli olur.

Firmamız Isparta Baltaş nakliyat eşyaların paketlenme işlemini de gerçekleştirerek araç içerisine güvenli bir şekilde yerleştirilmesi sağlanır. Tüm bu hizmet sürecimiz içerisinde profesyonelliğe özen göstererek uzman ellerin bu işi yapmasını sağlarız. Firmamız kalite anlayışından bugüne kadar hiçbir şekilde ödün vermemiş bundan sonra da vermeyecektir. Nakliyat sektörü içerisinde yıllar öncesinden kazanmış olduğumuz güven bizim için önemli ve değerlidir. Bu değeri kaybetmemek adına gerekli olan her türlü özveri eksiksiz bir şekilde gösterilir. Firma olarak teknolojiyi en doğru şekilde kullanmayı hedefleriz bunun içinde yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek yeniliklerin öncüsü olmayı tercih ederiz.

Evden Eve Nakliyat ve İş Disiplini

Isparta Baltaş nakliyat olarak tüm çalışan elamanlarımız kusursuz bir iş disiplinine sahiptir. Yaşamış olduğumuz tecrübeler bizim iş disiplininden kopmamamızı sağlamıştır. Sunduğumuz kaliteden hiçbir zaman ödün vermedik ve vermeyiz. Bizimle çalışmaya karar verdiğiniz andan itibaren sizde göreceksiniz ki biz kişiye ve kuruma özel çözümler üretiriz. Biz hizmetimiz esnasında müşterilerimiz için çok yönlü yol haritası çıkararak eksiksiz bir nakliyat hizmeti sunarız.

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Şubemizin olduğu ilçe

 • Merkez
 • Yalvaç
 • Eğirdir

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

 • Şarkikaraağaç
 • Gelendost
 • Keçiborlu
 • Senirkent
 • Sütçüler
 • Gönen
 • Uluborlu
 • Atabey
 • Aksu
 • Yenişarbademli

1 Adet Yorum Var, Isparta Baltaş Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Isparta Baltaş Nakliyat   31-10-2018

Merkezden Gönen ilçesine evimi taşımak için nakliyat firması aramaya başladım sonunda karar verdiğim Isparta Baltaş Nakliyat ile iletişim kurarak gün ve saati söyleyerek gelmelerini istedim taşınma günü istediğim zamanda evimin önündelerdi hem dakik hemde işlerini severek yapıyorlar eşyalarımı ambalajlayarak sigortalama işlemi yaptılar hemen ardından taşıma işlemine başladılar . Sorunsuz bir taşıma gerçekleştirerek hiç bir eşyam hasar görmeden taşıma gerçekleştirdiler. Sizlerde gönül rahatlığı ile bu firmayı tercih edebilirsiniz.