İstanbul Evden Eve Nakliyat
Şehir İstanbul
Yetkili
Telefon

0536 855 08 30

0536 855 08 30

Adres Gazipaşa Mahallesi, Yenişehir Sokak: 202, İstanbul - Levent
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 1 Nisan, 2018 Pazar

Değişen şartlar ve elbette doğan yeni ihtiyaçlar doğrultusunda kullanıcılar yeni bir eve taşınmak isteyebiliyor. İş yeri, okul ve toplu taşıma gibi noktalara yakın bir ev, çok daha kullanışlı. Hal böyle olunca da herhangi bir iş değiştirme gibi bir durum karşısında ev taşıma ihtiyacı oluşabiliyor. Bu noktada devreye giren İstanbul Evden Eve Nakliyat, eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıyarak sürecin çok daha kısa ve güvenli olmasına yardımcı oluyor. Kırılabilir ve değerli eşyaların uzman bir ekip yardımıyla taşınması, oluşabilecek zararın da önüne geçiyor. Ayrıca uzman çalışan kadrosu, nakliyat sürecinde doğabilen sorunları tespit ederek daha sorunsuz bir sürecin oluşturulmasını sağlıyor.

Sigortalı taşımacılık, ofis taşımacılığı, asansörlü taşımacılık ve paketleme gibi konularda profesyonel destek sunmayı da ihmal etmeyen İstanbul Evden Eve Nakliyat, böylelikle farklı hususlardaki ihtiyaçların karşılanmasını sağlıyor. Yük asansörü bulunmayan çok katlı binalarda taşınma ihtiyacını karşılayan asansörlü taşımacılık desteği, sürecin güvenli ve hızlı bir biçimde tamamlanmasını destekliyor. Sigortalı taşımacılık ise özellikle değerli eşyalarınız adına ekstra güvenlik önlemi alınmasını sağlıyor.

1 Adet Yorum Var, İstanbul Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

İstanbul Evden Eve Nakliyat   31-10-2018

Oğlumun okuluna yakın yeni evimize taşınmak için başarılı bir nakliyat firması araştırması yaparken en sonunda verdiğim karar ile memnun kaldığım bu firmayı sizlere şiddetle öneriyorum. İlk olarak işini severek yapan , güler yüzlü personeli ve tecrübesiyle kısa sürede taşınma işlemini sağladılar ve hiç bir eşya hasar almadı hatta eşyalara hasar gelirse diye sigorta yaptılar.