İzmir Evden Eve Nakliyat
Şehir İzmir
Yetkili Mustafa Güzel
Telefon

0536 054 33 85

0536 054 33 85

Adres Alaçatı Mahallesi, 6021. Sk. No:8, 35930 Çeşme/İzmir
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site --
Kayıt Tarihi 10 Ocak, 2019 Perşembe

Taşımacılık sektöründe hizmet veren İzmir evden eve nakliyat firması, alanında başarıyı yakalamıştır. Gerek taşıma süresi, gerekse ekonomik fiyatları sayesinde de rakiplerini geri de bırakmaktadır. Firma Türkiye’nin 81 iline hizmet vermekte ve talep edilen adreslere kısa bir süre içerisinde ekip yönlendirmektedir. İzmir evden eve nakliyat, taşıma işlemleri sırasında eşyalara zarar gelmemesi için de her türlü önlemi almaktadır. Özellikle de ev ve işyeri taşımacılığı faaliyetleri sistemli bir şekilde verilmektedir. İzmir nakliyat, İstanbul ve Ankara başta olmak üzere büyükşehirlere de düzenli olarak sevkiyat desteği sağlamaktadır. Tüm yükler, müşterilere söz verilen tarihler arasında adreslere ulaştırılmakta ve herhangi bir gecikmenin yaşanması engellenmektedir.

İzmir Evden Eve Nakliyat Araçları

İzmir taşımacılık firması, sadece kapalı kasa araçlar ile hizmet vermektedir. Eşyaların zarar görmesini engelleyen söz konusu bu araçlar, günümüz teknolojisinde üretilmiştir. Bu nedenle de taşımacılık faaliyetleri hem daha kolay, hem de daha güvenli bir şekilde yürütülmektedir. İzmir evden eve nakliyat araçlarının tamamında asansör sistemi bulunmaktadır. Bu sistemler ile eşyaların yüksek katlara çıkarılması kolaylaşmaktadır. Ayrıca projelere özel olarak da araç tahsis edilmektedir. Örneğin şehirlerarası nakliyat hizmetleri için depolama alanı geniş olan kamyonlar kullanılmaktadır. İzmir evden eve nakliyat, günlük olarak daraç tahsis edebilmektedir. Ülkemizin doğu ve Güneydoğu illerine de araç gönderilmektedir. Firma bünyesinde bulunan tır ve kamyonlar, her türlü olumsuz hava şartında bile hizmet verebilmektedir.

Paketleme Ve Montaj Desteği

Eşyaların zarar görmemesi için gerçekleştirilen paketleme işlemleri sırasında kaliteli ambalajlar kullanılmaktadır. Masa, sehpa ve tüm ev eşyaları en az iki kat olacak bir şekilde sarmalanmaktadır. İzmir asansörlü nakliyat ekipleri, paketlenen yükleri anlık olarak araçlara yerleştirmekte ve yeni yaşsam alanına götürmektedir. Ardından montaj ekipleri devreye girerek, taşıma öncesinde sökülen eşyaları tekrar kurmaktadır. İzmir evden eve nakliyat firması, müşterilerine zahmetsiz bir hizmet sunmaktadır. Buna ek olarak tüm projeleri de anahtar teslim mantığı ile tamamlamaktadır. Aynı hassasiyet kurumsal veya parça yük taşımacılığı hizmetlerinde de gösterilmektedir.

Nakliyat Bedelleri

Ekonomik bir hizmet sunan İzmir asansörlü taşımacılık firması, piyasa şartlarına göre daha makul rakamlarla hizmet vermektedir. İster şehir içi, isterse şehirlerarası nakliyatlar oldukça cüzi rakamlar ile gerçekleştirilmektedir. Sizde hemen İzmir evden eve nakliyat firması ile iletişime geçebilir ve konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz bir şekilde adresinize ekip çağırarak da proje maliyetinizi öğrenebilirsiniz.

Hizmet Bölgeleri

 • Aliağa nakliyat
 • Balçova nakliyat
 • Bayındır nakliyat
 • Bayraklı nakliyat
 • Bergama nakliyat
 • Beydağ nakliyat
 • Bornova nakliyat
 • Buca nakliyat
 • Çeşme nakliyat
 • Çiğli nakliyat
 • Dikili nakliyat
 • Foça nakliyat
 • Gaziemir nakliyat

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları