İzmir Asansörlü Nakliyat
Şehir İzmir
Yetkili
Telefon

0536 855 08 30

0536 855 08 30

Adres Gültepe Mahallesi, Yahya Sokak, NO: 51, Bornova - İzmir
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 1 Nisan, 2018 Pazar

Ofis taşımacılığı, paketleme, asansörlü taşımacılık ve sigortalı taşımacılık gibi hizmetler neticesinde kullanıcılardan tam not alan İzmir Evden Eve Nakliyat, uzman kadrosuyla profesyonel destek sunuyor. Bu çerçevede yeni evinize ya da iş yerinize zaman kaybı olmaksızın taşınmanızı sağlayan firma, böylelikle gündelik hayatınıza bir an önce dönmenizi sağlarken ayrıca iş hayatınıza hızlıca dönüş yaparak maddi zarara uğramanızı da önlüyor. Çok yönlü faydalar sunan firma, hali hazırda sunduğu hizmetler içerisine uygun araç seçimini de dahil etmeyi ihmal etmiyor. Böylelikle eşya yapısına ve sayısına göre ideal araç ile taşımacılık desteği sunan firma, sürecin pratik bir biçimde tamamlanmasına etki ediyor.

Taşınma esnasında profesyonel bir ekipten yardım almanız, daha sorunsuz bir süreç yaşamanızı mümkün hale getiriyor. Hali hazırda konuyla ilgili deneyimi olan ekip, potansiyel problemleri tespit ederek olumsuzlukların yaşanmasını önlüyor. Üstelik sigortalı taşımacılık desteği neticesinde kırılabilir ve değerli eşyalarınız için ekstra önlem de alabilirsiniz. Yaşanabilecek olumsuzluklar adına kullanılan sigortalı taşımacılık hizmeti, maddi zararın telafi edilmesini sağlıyor.

 

1 Adet Yorum Var, İzmir Asansörlü Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

İzmir Asansörlü Nakliyat   31-10-2018

Yeni aldığımız sitede ki evimiz için hem uygun hemde asansörlü nakliyat firması aramaya başladım. Yaptığım araştırma sonucu İzmir Asansörlü Nakliyat da karar verdim hemen iletişim kurduğumda araç seçebildiğimi belirttiler günü ve saati belirttim . Taşınma günü dediğim saatte geldiler ilk olarak eşyaları paketleme yaparak dikkatli bir şekilde araca taşıma gerçekleştirdiler kısa sürede bitirerek yeni evimize doğru yola çıkıldı yeni eve varıldığında hemen iki kişi yukarı çıkarak dikkatli bir şekilde asansörle taşınan eşyaları istediğimiz şekil yerleştirdiler. Sizlere firmayı memnuniyetle öneririm.