İzmir Milli Evden Eve Nakliyat
Şehir İzmir
Yetkili Cemil Bey
Telefon

0536 671 30 23

0536 671 30 23

Adres 1362. Sk. 61 A, İsmet Kaptan Mahallesi, Konak/İzmir
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 20 Ağustos, 2018 Pazartesi

İzmir Milli evden ev nakliyat olarak Türkiye’nin her bölgesine ve şehrine taşıma hizmeti sağlayabiliriz. Evden eve nakliyat sıkıntılı ve tecrübe gerektiren bir işlemdir.bunun içinde bu işi sıradan bir firmaya vermek demek eşyalarınızı da riske atmak demektir. Bir örnek vermek gerekirse piyasada nakliyat fiyatlarını çok aşağıda tutarak müşteri toplamaya çalışan firmalar var. Dolayısıyla bu firmaların büyük bir bölümünün amacı insanları kandırarak kalitesiz bir işçilikle paralarını almaktır. Üstelik bu firmaların eşyaları taşıyacakları araçların hijyen ve de konfordan uzak oldukları bilinmelidir. Oysa ki şehirler arası nakliyatta eşyaların taşınacağı aracın konforu ve iç temizliği önemlidir. Eşyalar şehrin bulunduğu mesafeye göre uzun soluklu olarak aracın içerisinde kalacağından dolayı hijyenik olmayan bir taşımada kötü kokmadan tutun da araç içerisinde eşyaların kırılmasına varıncaya kadar pek çok sıkıntı ile karşılaşılabilir.

İzmir Milli evden eve nakliyat olarak bir şehir içinde ya da şehirler arası nakliyatta her zaman kalitesine ve konforuna güvendiğimiz araçlarımızla yolculuk gerçekleştiririz. İsterseniz ofisimize gelerek eşyalarınızı taşıyacağımız araçlarımızı da yakından görebilirsiniz.

Firmamız eşya taşıma işleminde sigortalı ve garantili bir nakliyat süreci işletir bunun içinde bizimle irtibata geçmeniz halinde ücretsiz ekspertiz ekiplerimiz adresinize yönlendirilerek eşyaların tespit ve kontrol edilmesini sağlar. Bu hizmetimizin amaçlarından birisi de bazı eşyaların özel hassasiyet gerektirdiğidir. Örneğin evinizde bulunan özel kasanız ve bu kasanın nasıl muhafaza edilmesi gerektiği ağır ise nasıl aşağı indirilmesi gerektiğinin hepsinin planlaması bu şekilde yapılacaktır.

İzmir Milli evden eve nakliyat firması olarak insanlar için stres yaratan taşınma işlemlerini sorunsuz gerçekleştiriyoruz. Ev, ofis ve büro, fabrika gibi taşımak istediğiniz yaşam alanlarınızı sizin yerinize taşıyarak hayatınızı kolaylaştırıyoruz. Taşınma işlemi uzman ekiplerce yapıldığında eşyalarınızın zarar görme riski azalır ve siz elinizi hiçbir şeye vurmadan taşınmış olursunuz. Evden eve taşımacılık hizmeti için profesyonel kadromuz ile uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Edindiğimiz tecrübeler ve son teknoloji ekipmanlarımızla güvenli ve hızlı bir nakliye hizmetini müşterilerimize sunuyoruz.

Bizim için önemli olan müşterilerimizin memnuniyetidir. Bunun içinde nakliyat işlemi sırasında elimizden gelenin en iyisini yaparız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları