Kahramanmaraş Baltaş Nakliyat
Şehir K. Maraş
Yetkili
Telefon

0 534 891 80 34

0 534 891 80 34

Adres 50010. Sk., Necip Fazıl Mahallesi, Onikişubat/Kahramanmaraş
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 4 Haziran, 2018 Pazartesi

Kahramanmaraş Baltaş Nakliyat olarak başarılı çalışmalarımızı ilk günden bu yana sürdürerek hizmet vermiş olduğumuz her nakliyat işlemlerine de kurumsal imzamızı atarız. Bir marka olarak kurumsallığa önem veririz bunun içinde markamızın değerini artırmak bizim birinci önceliğimizdir. Nakliyat işlemlerinde kurumsallığımızdan aldığımız güçle birlikte ister bireysel isterse kurumsal firmalara hizmet veriyoruz

Kahramanmaraş Baltaş Nakliyat olarak kurumsallığa önem veriyoruz. İş yeri, ev, şehirlerarası, ofis taşımacılığı gibi profesyonellik gerektiren çalışmalarda son model araçlarımız ve uzman personellerimizle birlikte Türkiye’nin pek çok bölgesine nakliyat hizmeti sağlarız. Firmamız bünyesinde kullandığımız ekipmanlar kendi alanlarında uzman olan personellerimiz ve son sistem nakliyat araçlarımızla birlikte hizmet vermektedir.

Kahramanmaraş Baltaş Nakliyat bünyesinde yapılan çalışmaların öncesinde sizinle irtibata geçecek olan ekspertiz ekiplerimiz uygun çalışma programı oluşturabilmek adına taşınacak olan eşyanın boyutlarını incelemek üzere görevlendirilir. Söz verilen tarihte evinize, işyerinize gelinerek nakliyat konusunda deneyimler ışığında planlama gerçekleştirilir.

Nakliyat sırasında tüm ekipmanlarımız uzman personellerimiz tarafından kurulur ve eşyalarınız paketlenmek üzere kraft kağıtlar, havalı naylonlar, streçler ve battaniyelerle koruma altına alınarak nakliyat süreci başlatılır. Taşımacılık hizmetine anahtar teslim alarak anahtar teslim bir şekilde devrederiz. Hizmetimiz içerisinde evinize ya da iş yerinize gelen ekip içerisinde bir de marangozumuz vardır. Görevi eşyalarınızın demonte ve monte işlemlerini gerçekleştirmektir. Bu sayede eşyanız sökülürken, paketlenirken, tekrar takılırken hiçbir şekilde sorunla karşılaşılmaz ve zarar görmez.

Kahramanmaraş Baltaş Nakliyat olarak bugüne kadar sektör içerisinde pek çok nakliyat hizmeti sağladık ve sağlamaya da devam ediyoruz. Bizimle ilk kez çalışacak olan müşterilerimizin deneyimlerimizi yakından görebilmeleri için referanslar sayfamıza bakmaları da doğru bilgi almak noktasında fayda sağlayacaktır. Biz Baltaş nakliyat olarak kurumsallığı her zaman ilk sırada tuttuk çünkü sektör içerisinde tecrübesiz olarak bu işi yapmaya çalışan pek çok kişinin olduğunu biliyoruz. Usulsüzce ve doğru yöntemler kullanılmadan kendilerine ucuz nakliyat hizmeti veriyor süsü veren bu firmalar aslında bir risktir ve onlara eşya teslim edilirken bir kez daha düşünmek gerekir.

Kahramanmaraş Baltaş Nakliyat olarak biz kurumsal ve bireysel müşterilerimize sigortalı, garantili nakliyat hizmeti sağlarız.

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Şubemizin olduğu ilçe

 • Onikişubat
 • Dulkadiroğlu
 • Elbistan

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

 • Afşin
 • Türkoğlu
 • Pazarcık
 • Göksun
 • Andırın
 • Çağlayancerit
 • Nurhak
 • Ekinözü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları