Kahramanmaraş Evden Eve Nakliyat   
Şehir K. Maraş
YetkiliMustafa Güzel
Telefon

0536 054 33 85

0536 054 33 85

Adresİsmet Paşa, Zübeyde Hanım Cad No:25, 46100 Kahramanmaraş Merkez/Dulkadiroğlu/Kahramanmaraş
Emailuzmanlardestek@gmail.com
Web Site--
Kayıt Tarihi10 Ocak, 2019 Perşembe
Views:
7

Farklı eşyalar veya yükler, alanında uzman firmamız sayesinde talep edilen adreslere kısa bir süre içerisinde götürülmektedir. Kahramanmaraş evden eve nakliyat, 7/24 hizmet vermekle beraber, sayısız araç modeli sayesinde de tüm eşyaları profesyonel bir şekilde taşımaktadır. Yükün cinsi, tonajı ve sayısı fark etmeksizin her proje için pratik çözümler üretilmektedir. Ayrıca taşıma güvenliği maksimum bir düzeyde sağlanmakta ve herhangi bir sorun ile karşılaşılması engellenmektedir. Kahramanmaraş evden eve nakliyat, Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine sevkiyat düzenlemektedir. Şehirlerarası taşımacılık sektörünün beklentilerini karşılayan firma, müşterilerine avantajlı teklifler sunmaktadır. Özellikle de parça yükler cüzi rakamlar ile taşınmakta ve aile bütçenizin zorlanması engellenmektedir.

Maraş Nakliyat Farkı

Maraş nakliyat firması, kurumsal bir hizmet anlayışına sahiptir. Her proje müşterilere söz verilen süreler içerisinde tamamlanmakta ve gecikme yaşanmamaktadır. En ufak bir eşyanın bile zarar görmemesi için profesyonelce paketleme desteği sunulmaktadır. Ayrıca eşyaların darbelere karşı daha da sağlam olması için de paketlerin içerisine köpük malzemeleri yerleştirilmektedir. Kahramanmaraş evden eve nakliyat montaj noktasında da destek sağlamaktadır. Tüm eşyalar özenle tekrar kurulmakta ve yeni yaşam alanında karışıklık yaşanması engellenmektedir. Kahramanmaraş nakliyat firması, ofis, kurumsal yük ve ağır yük taşımacılığı gibi hizmetlerde vermektedir. Sigortalı araç modelleri sayesinde de müşterilerine güven aşılayan firma, Ankara, İstanbul gibi büyükşehirlere de sevkiyatlar düzenlemektedir.

Yükler Nasıl Taşınır?

Kahramanmaraş evden eve nakliyat firması, tüm yükleri özenle paketledikten sonra araca yüklemektedir. Sevkiyat öncesinde gerekli olan kontroller eksiksiz bir şekilde yapılmaktadır. Yolculuk sırasında da ara ara yükler incelenmekte ve iki parçanın birbirine temas etmesi önlenmektedir. Maraş nakliyat firmasının depolama alanları farklı yüklere özel olarak dizayn edilmektedir. Parça eşyalar, depolarda toplanmakta ve sevkiyata hazır bir hale getirilmektedir. Ayrıca firma yük taşımacılığı hizmetlerinde asansör sistemlerini kullanmaktadır. Örneğin boşaltma ve yükleme işlemleri, söz konusu asansör sistemleri sayesinde daha pratik bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Kahramanmaraş Evden Eve Nakliyat Fiyatları

 Nakliyat fiyatları, projeden projeye göre değişkenlik göstermektedir. Ancak Maraş taşımacılık müşterilerine özel çeşitli indirim ve kampanyalar düzenlemektedir. Yakın güzergahlar için herhangi bir araç masrafı da talep edilmemektedir. Firma ekipleri öncellikle eşyaları dikkatli bir şekilde incelemekte ve müşterilere fiyat bilgisi vermektedir. Ardından ise, taşımacılık işlemlerine başlanmaktadır. Kahramanmaraş evden eve nakliyat ile iletişime geçerek tüm yüklerinizin güvenli bir şekilde adreslere teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.   

  

Hizmet bölgeleri
  • Afşin nakliyat
  • Andırın nakliyat
  • Elbistan nakliyat
  • Türkoğlu nakliyat
  • Göksün nakliyat

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları