Kahramanmaraş Milli Nakliyat
Şehir K. Maraş
Yetkili Cemil Bey
Telefon

0536 671 30 23

0536 671 30 23

Adres Unnamed Road, Yusuflar Mahallesi, Onikişubat/Kahramanmaraş
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 22 Ağustos, 2018 Çarşamba

Nakliyat sektöründe yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübeyi sizlere kaliteli hizmet olarak sunan Ankara Kahramanmaraş Milli Nakliyat güvenli eşya taşımacılığı sayesinde farklılığını da ortaya koymuştur. Firmamız nakliyat işlemlerini sigortalı olarak gerçekleştirerek taşınma sürecinde sizi garantiye alacak ve kafanızdaki soru işaretlerini de ortadan kaldıracaktır.

Ankara Kahramanmaraş Milli Nakliyat olarak sigortalı nakliyat öncesinde evinize gelerek eşyalarınıza ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti sağlanır. Bu geniş çapta olan envanterin bir listesinin çıkarılması için önemlidir. bu liste evlerinizde ya da işyerinizde bulunan tüm eşyalarınızın yazılmasını kapsar. Liste üzerinde yazılı olan eşyaların tamamı piyasa bedeli üzerinden hesaplanarak sigortalanır ve eşyalar güvence altına alınmış olur. Biz müşterilerimize hizmet sunarken sigorta kapsamında iki çeşitli hareket ederiz. Bunlar ise aşağıdaki gibi belirtilmiştir.

Geniş Kapsamlı Eşya Taşıma Sigortası:

Bu sigorta ile taşınma anındaki tüm eşyalarınız sigortalanmış olur. herhangi bir kaza durumunda oluşacak hasarın da giderilmesi bu şekilde sağlanmış olacaktır.

Dar Teminat Kapsamlı Eşya Taşıma Sigortası:

Dar kapsamlı sigortada şehir içi ve şehirler arası taşımacılık hizmeti sırasında aracın bir kaza yapması yanması ya da çalınması gibi durumlarla oluşabilecek her türlü zararı karşılamaya yöneliktir. Genelde müşterilerimizin büyük bir bölümü dar kapsamlı sigorta talep ederek nakliyatın hem daha uygun hem de korumalı olmasını isterler.

Ankara Kahramanmaraş Milli Nakliyat ekspertiz hizmeti sonrasında anlaşma sağlanması halinde karşılıklı oturularak sözleşmenin imzalanması sağlanmış olacaktır. firma çalışanlarımız taşınma günü ve saatinde evinize ya da işyerinize gelerek sürecin başlatılmasını sağlar. Yapmış olduğumuz sigorta kapsamında belli bir miktara kadar olan eşya değeri poliçede belirtilmiştir. Ve bu miktara kadar eşyalarınız sigortalı bir şekilde taşınmaya başlanacaktır.

Kahramanmaraş nakliyat firmaları arasında bugüne kadar bireysel ve kurumsal anlamda pek çok müşterisine hizmet veren firmamız. Profesyonel çalışanları ve konforlu araçlarıyla da hizmetini sürdürmektedir. Bizimle iletişime geçmiş olmanız eşyalarınızın taşınmasında ilk adım olacaktır. Başından sonuna kadar sürecin başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesi için mutlaka bizden teklif almanızı öneriyoruz.

Ayrıntılı bilgilere ulaşmak için ister nakliyat formunu isterseniz telefon numaramızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1 Adet Yorum Var, Kahramanmaraş Milli Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Kahramanmaraş Milli Nakliyat   31-10-2018

İşimden dolayı Kahramanmaraşdan İstanbula taşınmak için tanıdıklarımın önerisiyle Kahramanmaraş Milli Nakliyat firması ile görüşerek istediğim gün ve saatte gelerek ilk önce sigorta yaptılar hemen ardından taşıma işine koyuldular dikkatli ve titiz bir şekilde araca yükleyerek yola çıkıldı İstabulda ki yeni evime vardığımızda hemen nasıl düzen istediğimi anlattım istediğim gibi düzen yaptılar . Sizlere firmayı rahatlıkla tavsiye ediyorum.