Karabük Milli Şehirler Arası Nakliyat
Şehir Karabük
Yetkili Cemil Bey
Telefon

0536 671 30 23

0536 671 30 23

Adres Kılıçarslan Cd. No:11, Kartaltepe Mahallesi Merkez/Karabük
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 22 Ağustos, 2018 Çarşamba

Ankara Karabük Milli Şehirler arası nakliyat firmamız siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlar sunarak ister şehir içi isterseniz şehirler arası nakliyat konusunda çözüm sunmaktayız. Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar her daim profesyonel olarak hareket etmiş ve kaliteli ekipmanlarıyla başarılı taşımacılık işlemleri sağlamıştır. Şehirler arası nakliyat işlerinde ön aşama ekspertiz yani eşyaların yerinde tespit edilmesi ve gidilecek yerin belirlenmesidir. Çünkü bu sayede taşımacılık süreci başından sonuna kadar en doğru şekilde planlanmış olacaktır. planlama esnasında kullanılacak ekipmanlar, çalışacak personel sayısı ve aracın büyüklüğü de belirlenmiş olacaktır. Biz Ankara Karabük Milli Şehirler Arası Nakliyat olarak müşterilerimizin takdir ve memnuniyetini kazanabilmek adına en doğru şekilde hareket ederiz.

Şehirler arası nakliyat işlemlerinde paketleme için kullanılacak olan malzemeler önemlidir. Bu nedenle biz eşya taşıma sırasında kraft kağıt, balonlu poşet gibi pek çok önemli ve destekleyici ekipmanları kullanırız. Eşyalarınız bulundukları noktada gruplarına göre ayrılarak paketlenir. Hassas olan eşyaların tamamı bu şekilde desteklenerek paketlenecektir. Mobilyalarınız ise mobilya ustamız tarafından demonte edilerek yeni adresine de monte edilecektir. Kırılacak olan eşyalar arasında yer alan bardak, tabak ve buna benzer cam malzemelerin tamamı en doğru yöntemlerle paketlenecektir. Eşyaların paketlendikten sonra araca indirilmesi de ayrı bir titizlik gerektirir. Bunun için firmamız en doğru çözümleri sunarak asansörlü nakliyat talep edilmesi halinde bu şekilde hareket eder.

Firmamız bünyesinde asansörlü araçlarımız bulunmaktadır. Bunun için nakliyatın bizden asansörlü olarak talep edilmesine ilişkin olarak asansörün kurulacağı yerin tespitinin ardından 15 dakika içerisinde kurulum gerçekleştirilir ve taşıma işlemi başlatılır.

Firmamız Ankara’dan tüm şehirlere nakliyat işlemi yaptığı gibi aynı zamanda gidilen şehirden Ankara’ya da nakliyat sağlamaktadır. Bunun içinde Türkiye’nin pek çok şehrine sorunsuz bir nakliyat hizmeti sağlayabiliriz.

Ankara Karabük Milli Şehirler Arası Nakliyat esnasında uyguladığımız başlıca işlemler şu sırayla yapılmaktadır:

  • Müşterinin isteğine bağlı olarak taşınacak eşya tespitinin experlerimiz tarafından ücretsiz yapılması
  • Eşyanın miktarına uygun aracın seçilmesi
  • Eşyanın yüklenme ve boşaltılması
  • Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için ambalajı
  • Beyaz eşyanın ambalajı
  • Kırılacak eşyaların paketlenmesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları