Karaman Evden Eve Nakliyat
Şehir Karaman
Yetkili Mustafa Güzel
Telefon

0536 054 33 85

0536 054 33 85

Adres Fenari Mahallesi, Kazım Karabekir Paşa Cd. No:23, 70100 Karaman Merkez/Karaman
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site --
Kayıt Tarihi 10 Ocak, 2019 Perşembe

Karaman evden eve nakliyat firması, taşımacılık ve lojistik alanında hizmet vermektedir. Türkiye’nin farklı il ve ilçelerine düzenlenen sevkiyatlar sayesinde tüm eşyalar kısa bir süre içerisine adreslere teslim edilmektedir. Ayrıca firma, talep edilen bölgelere araç göndermekte ve yüklerin kapıdan alınmasını sağlamaktadır. Karaman evden eve nakliyat, parça yük, kurumsal yük ve ağır yük taşımacılığı noktasında da müşterilerine destek sağlamaktadır. En ufak bir eşyanın zarar görmemesi ve maddi kayıpların yaşanmaması için de her türlü önlem alınmaktadır. Ayrıca Karaman nakliyat, Doğu ve Güneydoğu illerine de sevkiyat düzenlemektedir. Tüm yükler söz verilen tarihlerde adreslere teslim edilmektedir. Firma müşterilerini memnun etmek için de çeşitli indirimler düzenlemektedir.

Karaman Evden Eve Nakliyat Araçları

Karaman evden eve nakliyat, günümüz yenilikleri ile üretilmiş kamyon ve tır çeşitleri ile hizmet vermektedir. Araçların depolama alanları oldukça geniştir. Bu sayede tüm yükler tek bir seferde taşınabilmekte veya farklı eşyalar bir arada götürülmektedir. Araçlarda bulunan asansör sistemleri sayesinde de tüm eşyalar yüksek katlara kolay bir şekilde ulaştırılmaktadır. Karaman taşımacılık firması, sigortalı nakliyat noktasında da müşterilerine destek sağlamaktadır. Tüm araçlar düzenli bir şekilde bakımlardan geçirilmekte ve olumsuz hava koşullarında da hizmet verebilmektedir. Ayrıca Karaman evden eve nakliyat firması, yüklerin tonajına veya sayısına uygun olacak bir şekilde araç tahsis etmektedir.

 

Paketleme Desteği

Ev taşıma hizmetlerinin olmazsa olmazları arasında yer alan paketleme desteği, Karaman nakliyat firması tarafından profesyonelce gerçekleştirilmektedir. Dolaplar, masalar ve diğer ahşap yüzeyler özenle ambalajlanmaktadır. Yükleme sırasında da ambalajların bozulmaması için çeşitli önlemler alınmaktadır. Karaman evden eve nakliyat personelleri, paketlenen eşyaları son bir kontrolden geçirmektedir. Ayrıca cam gibi kırılgan yapılara sahip olan malzemeler kurulara yerleştirilmektedir. Firma her zaman taşıma güvenliğini maksimum bir düzeyde sağlamaktadır. Paketlemeye ek olarak montaj desteği de sunan Karaman nakliye, yeni yaşam alanına getirilen eşyaları tekrar kurmaktadır. Aynı desteler parça yük ve ofis taşımacılığı gibi hizmetler içinde verilmektedir.

 

Nakliyat Bedelleri

Karaman evden eve nakliyat firması, müşterilerine ekonomik fiyatlar ile hizmet vermektedir. Tüm projeler makul rakamlar ile tamamlanmakta ve çeşitli kampanyalar düzenlenmektedir. Ayrıca şehirlerarası taşımacılık hizmetleri de uygun rakamlara tekabül gelmektedir. Konu hakkında bilgi almak için Karaman nakliyat firması ile iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Bölgeleri

  • Ayrıncı evden eve nakliyat
  • Kazımkarabekir evden eve nakliyat
  • Ermenek evden eve nakliyat
  • Sarıveliler evden eve nakliyat
  • Başyayla evden eve nakliyat

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları