Karaman Evden Eve Nakliyat
Şehir Karaman
Yetkili
Telefon

0536 855 08 30

0536 855 08 30

Adres Menekşe Mahallesi, Gül Sokak, NO: 6, Daire: 2, Merkez
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 29 Mart, 2018 Perşembe

Yılların verdiği deneyim ile birlikte hareket eden ve bu çerçevede %100 müşteri memnuniyeti sunan Karaman Evden Eve Nakliyat, sağladığı hizmetler ile birlikte beğeni topluyor. Neredeyse tüm taşınma ihtiyaçlarında devreye girerek kullanıcıların rahat ve stressiz bir süreç yaşamalarını sağlayan firma, bu noktada teknolojiden de faydalanmayı ihmal etmiyor. Sunulan asansörlü taşımacılık hizmeti içerisinde portatif asansör kurulumu yapan ve bu asansör yardımıyla eşyaların uygun kata çıkarılmasını sağlayan firma, hızlı ve güvenli bir çözüm sunuyor. Özellikle yük asansörüne yer verilmeyen binalarda söz konusu hizmetin büyük kolaylık yarattığı bir gerçek.

Sigortalı taşıma desteği neticesinde değerli eşyalarınızın sigorta kapsamına alınmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede olası bir durumda maddi zararın telafi edilmesi mümkün hale geliyor. Aynı şekilde uygun araç seçimi sayesinde eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması da yine sizleri bekleyen hizmetler arasında bulunuyor. Teknolojinin gücünden faydalanan Karaman Evden Eve Nakliyat, bu esnada eşya sayısına ve yapısına göre en uygun aracı kullanarak eşyaların hızlıca ve elbette güvenli bir biçimde taşınmasını sağlıyor.

1 Adet Yorum Var, Karaman Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Karaman Evden Eve Nakliyat   31-10-2018

Kızımın okuluna yakın yeni eve taşınmak için hem uygun hemde güvenilir bir nakliyat firması arayışına başladık yaptığımız kendi çapımızdaki araştırma sonucu eşimle karar verdiğimiz Karaman evden eve nakliyat ile iletişim kurarak durumu anlatarak günü ve saati söyledik taşınma günü tam zamanında gelerek hemen eşyalara sigorta yaparak titiz ve dikkatli bir şekilde eşyaları araca yüklemeye başladılar gerçekten işlerini severek yapıyorlar ve yeni evimize varıldığında da hemen taşımayı gerçekleştirerek hem uygunluğuyla hemde hızlı bir şekilde hizmet sunan bu firmayı sizlere kesinlikle öneriyorum.