Kars Milli Asansörlü Nakliyat
Şehir Kars
Yetkili Cemil Bey
Telefon

0536 671 30 23

0536 671 30 23

Adres Ziya Ağa Sk. No:10-B, Halitpaşa Mahallesi, Merkez/Kars
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 23 Ağustos, 2018 Perşembe

Kars nakliyat firması olarak taşımacılık sektörüne yıllarımızı verdik ve edinmiş olduğumuz tecrübeye dayanarak 15 yılın güvencesini müşterilerimize sağladık. Nakliyat konusunda kaliteli ve güvenilir bir hizmet almak istediğiniz de taşıma gününden 1-2 gün öncesinde bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Randevu talep etmeniz halinde uzman personellerimiz evinizi ya da ofisinizi ziyaret ederek nakliyat konusunda gerekli olan bilgileri sizden alacaklardır. Taşımacılık sektöründe kalite her zaman önemlidir. Çünkü seçtiğiniz firma beraberinde eşyanıza zarar vermemek için elinden gelenin en iyisini yapacaktır. Firmamız sigortalı hizmet sunarak eşyalarınızın kalitesini de her daim artıracaktır. Kars milli asansörlü nakliyat olarak biz teminatını verdiğimiz her işimizde profesyonelce hareket ederiz ve asansörümüzün kurulumundan sökülüş aşamasına varıncaya kadar hepsini en doğru şartlarda gerçekleştirmeyi hedefleriz.

Nakliyat asla hafife alınmaması gereken bir konudur. Çünkü birazcık hafife alınması halinde eşyalarınız zarar görebilecektir. Nakliyat işlemleri hizmet veren ücretsiz ekspertiz ekiplerimi adresinize geldiğinde yapılacak olan nakliyat dahilinde ev içinde görev alacak personel sayısı, eşyalarınıza kullanılacak ambalaj malzemesi türü ve miktarı, araç boyutu ve sayısını belirler. Müşterimize evden eve nakliyat hizmeti hakkında detaylı bilgi verildikten sonra sözleşme yapılır. Müşterimizin belirtmiş olduğu tarihte taşınma hizmeti gerçekleştirilir.

Neler Yapıyoruz?

  • Firmamız dahilinde taşıma işlemini yaparken uygun aracın belirlenmesi sağlanır. Aracın belirlenmesinin ardından çalışacak olan personel sayısı, marangoz belirlenir. Adresinize geldiğimiz zaman eşyaların demonte ve monte işlemleri bu işi bilen uzman kişiler tarafından gerçekleştirilir bu sayede eşyalarınız zarar görmemiş olur.
  • Buzdolabı, fırın, ocak, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, cam eşyalarınız ilk olarak özel ambalaj kağıtlarına sarılır ve üstüne 1 kat havalı naylon sarılarak taşınmaya hazır hale getirilir.
  • Cam eşyalar özel köpüklü karton koliler içinde taşınmaktadır. Çabuk kırılan cam eşyalar nelerdir? Bardak, tabak, porselen takımı, kristal setler vb. eşyalarınızdır. Her bir cam eşya tek tek sarıldıktan sonra koli içine konulur
  • Elektronik eşyalar özen ve hassasiyetin gösterilmesi gerektiği eşya parçacıklarıdır. Elektronik eşyalarınızın her bir eşya parçası özenle tek tek ambalajı yapılır.
  • Saksı ve çiçekleriniz toprakları dökülmeden toplanır.
  • Taşınma sırasında eşyanız zarar görme gibi bir unsur oluşur inse eşya eğer onarılabilecek bir durumda ise onarılır.
  • Şehir içi, şehirler arası tüm evden eve nakliyat hizmetlerinde firmamız sigorta kapsamı dahilinde taşımacılık hizmetleri yürütmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları