Kastamonu Evden Eve Nakliyat
Şehir Kastamonu
Yetkili Mustafa Güzel
Telefon

0536 054 33 85

0536 054 33 85

Adres İnönü Mahallesi, Öğretmenevi Caddesi No:10, 3710 Kastamonu Merkez/Kastamonu
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site --
Kayıt Tarihi 10 Ocak, 2019 Perşembe

Taşımacılık sektöründe hizmet veren Kastamonu evden eve nakliyat şirketi, Türkiye’nin tüm bölgelerine araç tahsis etmektedir. Maksimum bir kaliteye sahip olan firma, ister ağır, ister hafif hiç fark etmeksizin tüm eşyaları pratik bir şekilde yeni adreslere lanse etmektedir. Ayrıca taşıma işlemleri sırasında yüklerin zarar görmemesi için de gerekli olan önlemler alınmaktadır. Kastamonu evden eve nakliyat, şehir içi, şehirlerarası ve ofis taşımacılığı gibi alanlarda hizmet vermektedir. Ankara, İstanbul gibi büyükşehirlere de sevkiyat düzenlenmektedir. Tüm taşıma işlemleri, ekonomik fiyatlar ile gerçekleştirilmektedir. Kastamonu nakliyat müşterilerine özel kampanya ve indirimlerde yapmaktadır. Ayrıca ev taşımacılığı hizmetleri, anlık olarak gerçekleştirilmekte ve talep edilen adreslere araç gönderilmektedir.

Nakliyat Araçları

Nakliyat sırasında eşyaların zarar görmemesi için, projelerin günümüz teknolojisinde üretilmiş olan araçlar ile gerçekleştirilmesi gerekir. Kastamonu evden eve nakliyat bünyesinde her yüke hitap eden farklı araçlar bulunmaktadır. Ayrıca söz konusu bu araçlar düzenli olarak bakımlardan geçirilmektedir. Tır, kamyon ve kamyonetlerin fiziki özellikleri de, dayanıklılık kapasiteleri de beklentileri karşılayabilmektedir. Kastamonu nakliyat araçları, ağır ve hafif yüklere göre gruplara ayrılmaktadır. Bu sayede eşyalara özel muameleler gerçekleştirilmektedir. Ayrıca parça yük taşımacılığı hizmetleri için de depolama alanı geniş olan araçlar tercih edilmektedir. Kastamonu evden eve nakliyat, asansörlü taşımacılık desteği de sunmaktadır. Yüksek katlar için vazgeçilmez bir sistem olan asansörler, taşıma güvenliğin de maksimum bir seviyeye getirmektedir.

Paketleme Ve Montaj

Ürünlerin montajı, taşınması ve araçlara yüklenmesi sırasında zarar görmemesi için yapılan paketleme işlemleri, güvenliği arttırmaktadır. Kastamonu evden eve nakliyat ekipleri, tüm eşyaları özenle sarmalamakta ve çevresel darbelere karşı dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Ayrıca dolap veya masa gibi ahşap yüzeyler için de farklı çözüm yöntemleri geliştirilmektedir. Kastamonu taşımacılık firması, müşterilerine özel montaj desteği de sunmaktadır. Mobilya eşyalar, daha kolay bir taşıma sağlanabilmesi için önceden sökülmektedir. Bu sökülen parçalar uzman ekipler tarafından tekrar takılmaktadır. Kastamonu evden eve nakliyat firması, söz konusu hizmetlerin tamamını doğruluğu kesin olarak kanıtlanmış olan yöntemler ile gerçekleştirmektedir.

Kastamonu Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Makul rakamlar ile hizmet veren Kastamonu evden eve nakliyat firması, müşterilerine özel indirim ve kampanyalar gerçekleştirmektedir. Aile bütçelerinin zorlanmaması için de geri ödeme kolaylıkları tasarlamaktadır. Ayrıca parça yükler için cüzi bedeller söz konusudur. Sizde hemen Kastamonu nakliyat firması ile iletişime geçebilir ve yüklerinizin Türkiye geneline gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Hizmet Bölgeleri

  • Pınarbaşı evden eve nakliyat
  • Tosya evden eve nakliyat
  • Cide evden eve nakliyat
  • İnebolu evden eve nakliyat
  • Araç evden eve nakliyat
  • Borkurt evden eve nakliyat
  • Daday evden eve nakliyat
  • Azdavay evden eve nakliyat

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları