Kastamonu Milli Nakliyat
Şehir Kastamonu
Yetkili Cemil Bey
Telefon

0536 671 30 23

0536 671 30 23

Adres Şehitler Sk. No :2-B, Cebrail Mahallesi, Merkez/Kastamonu
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 25 Ağustos, 2018 Cumartesi

Ev ya da ofis taşımacılığı insanları yoran ve bir o kadar da zahmetli bir süreçtir. Başından sonuna kadar dikkat gerektirdiği içinde nakliyat firması seçerken dikkatli olmak gerekir. Evinizi ya da ofisinizi taşıyacak olan firmanın personellerinden tutun da araç ve ekipmanlarına varıncaya kadar ne kadar iyi olursa taşınma sürecinizde o kadar sorunsuz ve hızlı bir şekilde gerçekleşir. Kastamonu Milli nakliyat bugüne kadar nakliyat işlemlerinde her zaman güvenin adresi olduğu için sektörde bir numaraya kadar gelmiştir. Yalnız Kastamonu ve civarı değil tüm Türkiye’ye 7/24 hizmet vermek amacıyla kurulmuş olan firmamız amacından hiçbir şekilde sapmamış ve işini tesadüflere bırakmamıştır.

Biz Kastamonu Milli nakliyat olarak hizmet verirken müşterilerimizin de aynı zamanda bizden beklentilerinin de farkındayız ve buna göre yönümüzü belirleriz. Eşyalarınızı evinizden ya da ofisinizden nasıl teslim almışsak aynı şekilde ve özende yeni yerlerine ulaştırmayı hedefleriz. Bu şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyatta geçerli bir durumdur. Eşya taşımanın zor ve zahmetli olduğunu söyledik bunun içinde kendinizin taşıyamayacağı açıktır. Bundan yıllar öncesini düşünürseniz henüz bu sektör yaygın olarak kullanılmaya başlamadan önce insanlar kendi eşyalarını kendileri taşımaya çalışır ve ilkel yöntemlerle taşınan eşyalarında zarar görmemesi mümkün olmazdı. Dolayısıyla birkaç sefer taşınma sonrasında eşyalar da neredeyse kullanılmayacak bir hale dönüşebilirdi.

Biz Kastamonu Milli nakliyat olarak taşınma sürecinde en iyi hizmeti verebilmek adına en doğru yöntemleri kullanırız. Eşyalarınızı taşıma öncesinde doğru yöntemlerle paketler ve dışarıdan gelebilecek zararlara karşı da koruruz.

Dünya hızlı bir şekilde değişiyor ve aynı şekilde Türkiye’de yaşam koşulları farklılaşıyor. Biz size hizmet sağlarken en hızlısını ve en güvenlisini sunmaya gayret ederiz. Araçlarımız sürekli olarak bakımlı ve konforu en üst seviyede olacak şekilde hazırlanır. Her nakliyat sonrasında araç içerisindeki hijyenin sağlanması gerçekleştirilir ve bu sayede araç içerisine konulan eşyaların kirlenmesi söz konusu olamaz. Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar yeniliklere her zaman öncülük etmiştir bu nedenle de özellikle asansörlü taşımacılık konusunda gereken her türlü kolaylıkta sağlanmaktadır.

1 Adet Yorum Var, Kastamonu Milli Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Kastamonu Milli Nakliyat   31-10-2018

Büro değiştirmeye karar verdiğimiz için tanıdıklarımızın tavsiyeleri üzere Kastamonu milli park nakliyat istediğimiz saatte geldiler ilk önce eşyaların hasar alma olasılığına karşın sigorta yaptılar ardından eşyaları dikkatli bir biçimde taşımaya başladılar yeni büroya da aynı özen ve dikkatle taşıyarak istediğimiz dizaynı sağladılar. Hem tecrübeli hemde pratik olan bu firmayı sizlere memnuniyetle tavsiye ediyorum.