Kayseri Baltaş Şehirler Arası Nakliyat
Şehir Kayseri
Yetkili
Telefon

0 534 891 80 34

0 534 891 80 34

Adres Günaydın Berber, Sanayi Mahallesi, No:34, Kocasinan/Kayseri
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 15 Haziran, 2018 Cuma

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanabilmek ve kaliteli hizmet anlayışıyla buluşturmak için gecesini gündüzüne katan firmamız profesyonellikte her zaman üst seviye çözümler üretmektedir. Kayseri Baltaş şehirler arası nakliyat bugüne kadar üstlenmiş olduğu her işte başarı sağlamış ve bunu da her zaman üst düzeyde gerçekleştirmiştir. Biz kaliteyi ve güveni ön plana çıkarmak için eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıyoruz.

Firma olarak evden eve nakliyat hizmetimiz olsun şehirler arası nakliyat olsun her daim sözleşmeye göre hareket ederiz ve bunun içinde müşterilerimizin kendilerini güvende hissetmeleri için nakliyat sözleşmesi imzalarız. Bunun bizim için çok fazla bir önemi yoktur çünkü firmamız ne söz verdiyle yazılı olarak da bunun taahhüdünü eder çünkü sözlerimiz bizim aynı zamanda garantimizdir. Ancak biliyoruz ki eşya sahipleri için sözlü güvence çok fazla önem taşımıyor bizde bunun için nakliyat hizmetimizi sözleşmeli olarak gerçekleştiririz.

Kayseri Şehirler Arası Taşımacılık

Şehirlerarası taşımacılık sektöründe öncü kuruluş olarak eşya depolama hizmetleri, Ambar hizmetleri, eşya transfer işlemleri en kaliteli şekilde yapılmaktadır. Biz vizyonumuz çerçevesinde müşteri memnuniyetini hedefleyen ve bu doğrultudan asla şaşmayan profesyonel bir kadro oluşturmuş durumdayız. Bu kadromuz sayesinde Ankara Kayseri şehirlerarası nakliyat işlemlerinde eşyalarınız emniyetli bir şekilde yerine ulaştırılmak da montajları aksatılmadan yapılmaktadır. Anlaşma sayfasında yerinde muayene işlemlerini ekspertiz ve müşteri birlikte yapmakta, sigortalama faaliyetine geçildiğinde en yüksek değer üzerinden eşyalarınıza sigortalama yapılmaktadır.

Kayseri Baltaş şehirler arası nakliyat hizmeti sırasında teknolojiyi de üst düzeyde kullanmaktadır. Bunun içinde araçlarımızdan tutunda nakliyat hizmetini gerçekleştirmiş olduğumuz asansörlerimiz her zaman en üst model ve bakımlıdır. Asansörlerimizde eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınır kırılma, çizilme ya da sürtünme gibi bir durumla asla

Özellikle ambalaj işlemlerinde tercih ettiğimiz elemanlarımız daha dikkatli ve eşyalara değer veren kişiler olduğu için müşterilerimizin menfaatini en iyi şekilde korunmakta ve özel istekleri doğrultusunda mutfak eşyaları dahil tarafımızdan paketlenmektedir. Her türlü resmiyet kazandırma işlemlerinde eşya sigortalama nakliyat sözleşmesi ve taraflar arasında yapılan bütün sözleşmeler çift taraflı ıslak imza ile güvence altına alınmaktadır.

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Şubemizin olduğu ilçe

 • Melikgazi Evden Eve Nakliyat
 • Kocasinan Evden Eve Nakliyat
 • Talas Evden Eve Nakliyat

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

 • Develi Evden Eve Nakliyat
 • Yahyalı Evden Eve Nakliyat
 • Bünyan Evden Eve Nakliyat
 • İncesu Evden Eve Nakliyat
 • Pınarbaşı Evden Eve Nakliyat
 • Tomarza Evden Eve Nakliyat
 • Yeşilhisar Evden Eve Nakliyat
 • Sarıoğlan Evden Eve Nakliyat
 • Hacılar Evden Eve Nakliyat
 • Sarız Evden Eve Nakliyat
 • Akkışla Evden Eve Nakliyat
 • Felahiye Evden Eve Nakliyat
 • Özvatan Evden Eve Nakliyat

1 Adet Yorum Var, Kayseri Baltaş Şehirler Arası Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Kayseri Baltaş Şehirler Arası Nakliyat   31-10-2018

Talasdan Sarız ilçesine taşınacak olan eşyalarımızı akrabalarımızın önerisi üzerine Kayseri baltaş nakliyat ile taşımaya karar verdik. İstediğimiz günde ve saatte kapımızdaydılar personellerin hepsi güler yüzlü olmakla birlikte tecrübeli ve pratikler eşylarımızı dikkatli bir şekilde araca yüklemeye başladılar yeni evimize varıldığında eşyaların hasar almaması için o kadar özenli ve dikkatli bir işlem gerçekleştirdiler . Sizlerde tecrübeli ve güvenilir bir firma istiyorsanız bu firmayı size kesinlikle tavsiye ederim.