Kilis evden eve nakliyat
Şehir Kilis
Yetkili Mustafa Güzel
Telefon

0536 054 33 85

0536 054 33 85

Adres Aşıt Mahallesi, Ihlamur Sok. No:15 79000 Kilis Merkez/Kilis
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site --
Kayıt Tarihi 13 Ocak, 2019 Pazar

Türkiye geneline taşımacılık desteği sunan Kilis evden eve nakliyat firması, alanında uzman ekipleri ile hizmet vermektedir. İster ağır, ister hafif tüm yükler profesyonel bir şekilde taşınmaktadır. Ayrıca Firma talep edilen adreslere çok kısa bir süre içerisinde ekip yönlendirmektedir. Taşıması planlanan tüm eşyalar önceden incelemekte ve projeye uygun olan araçlar belirlenmektedir. Kilis evden eve nakliyat personelleri, daha sonra tüm eşyaları özenle paketledikten sonra araçlara yüklemektedir. Eşyaların zarar görmemesi için de gerekli olan tüm önlemler eksiksiz bir şekilde alınmaktadır. Kilis nakliyat, Ankara başta olmak üzere tüm il ve ilçelere de düzenli olarak sevkiyat desteği vermektedir.

Kilis Evden Eve Nakliyat Araçları

Nakliyat hizmetinin daha kaliteli bir şekilde verilmesi için kullanılan tır ve kamyonlar, taşıma güvenliğini de maksimum bir düzeye getirmektedir. Kilis evden eve nakliyat firması bünyesinde çeşitli özelliklere sahip olan birçok araç modeli bulunmaktadır. Söz konusu bu araçlar düzenli olarak bakımlardan geçirilmektedir. Ağır yük, hafif yük, parça yük ve ofis malzemeleri, asansörlü araçlar ile verilmektedir. Kilis evden eve taşımacılık firması, tüm yükleri, ekonomik yakıt tüketim özelliği bulunan araçlar ile nakil etmektedir. Ayrıca K3 taşıma belgesine sahip olan kamyon ve tırlar sayesinde eşyaların zarar görmesi de engellenmektedir. Özellikle de tüm yükler, olumsuz hava şartlarında bile profesyonel bir düzeyde taşınmaktadır.

 

Paketleme Ve Montaj

Kilis evden eve nakliyat ekipleri, tüm eşyaları özenle paketlemektedir. Paketleme işlemleri ise, günümüz teknolojisinde üretilmiş olan kaliteli ve sağlam ambalajlar ile gerçekleştirilmektedir. Ayrıca küçük veya büyük hiç fark etmeksizin tüm eşyalar en az iki kat olacak bir şekilde satılmaktadır. Kilis taşımacılık ekipleri, dolap ve masaların daha kolay bir şekilde taşınabilmesi için yükleme öncesinde sökmektedir. Yeni yaşam alanına getirilen bu eşyalar, uzman personeller tarafından tekrar montaj edilmektedir. Kilis evden eve nakliyat firması, paketleme ve kurulum hizmetleri için de herhangi bir ekstra ücret talep etmemektedir.

 

Nakliyat Bedelleri

Kilis evden eve nakliyat firması, müşterilerine makul rakamlar ile hizmet vermektedir. Tüm projelere özel yüzde 10’lara varan indirimler gerçekleştirilmektedir. Firma aile bütçelerinin zorlanmaması açısından talep edilen ücretlerin geri ödemelerinde de kolaylıklar sağlamaktadır. Sizde hemen Kilis evden eve nakliyat firması ile iletişime geçebilir ve talep ettiğiniz illere araç gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları