Kırıkkale Uzmanlar Nakliyat
Şehir Kırıkkale
Yetkili
Telefon

0539 867 26 36

0539 867 26 36

Adres Alparslan Türkeş Bulvarı No:152/B - Nokta Mevkii
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site http://kirikaleuzmanlarnakliyat.com
Kayıt Tarihi 16 Mart, 2018 Cuma

Sadece evden eve nakliyat hizmeti sunmakla kalmayan Kırıkkale Uzmanlar Nakliyat, asansörlü taşımacılık, ambalajlama, paketleme, ofis taşımacılığı, sigortalı taşımacılık ve parça eşya taşıma gibi konularda profesyonel destek sunuyor. Hali hazırda uzman ekip desteği neticesinde sürecin çok daha pratik ve güvenli geçmesini sağlayan firma, ayrıca zamanı akıllıca kullanmaya da yardımcı oluyor.

Taşına sürecinin hızlı bir şekilde tamamlanması, iş hayatına kısa sürede dönmenizi sağlıyor. Bu sayede profesyonel hayatınızda oluşabilecek zararların dahi önüne geçen Kırıkkale Uzmanlar Nakliyat, maddi zararlara uğramadan taşınma işlemlerini tamamlamanıza yardımcı oluyor. Üstelik nakliyat dahilinde sunulan diğer hizmetler, sürecin çok daha etkili bir şekilde geçirilmesine katkıda bulunuyor.

Değerli eşyaların taşınması sırasında ek önlem almak isteyenlerin imdadına yetişen sigortalı taşımacılık, herhangi bir maddi kaybın karşılanmasında devreye giriyor. Parça eşya taşıma ise tüm mobilyalar yerine tek bir ağır yükün farklı bir noktaya taşınmasını destekliyor. Tüm bunların yanında ambalajlama ve paketleme desteği ise eşyalarınızın çeşitli durumlara karşı daha dayanıklı hale getirilmesine ve korunaklı yapıda olmasına yardımcı oluyor.

FİRMAMIZIN YAPTIĞI ÜCRETSİZ PAKETLEME HİZMETİ

 

1 Adet Yorum Var, Kırıkkale Uzmanlar Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Kırıkkale Uzmanlar Nakliyat   31-10-2018

Kırıkkale Uzmanlar Nakliyat hali hazırda ekip desteği neticesinde sürecin çok daha pratik ve güvenli geçmesini sağlayan firma ayrıca zamanı akıllıca kullanmaya da yardımcı oldu ve bizler çok memnun olduk. Evim Kırıkkale'den İzmir'e aracı ile Kırıkkale Uzmanlar Nakliyat firmasına taşıttık. Ekip çok kibar ve güleryüzlü lakin eşyalarım hiçbir şekilde zarar görmedi çalışanların güler yüzlü olması bizi de ev taşıma telaşı da yok etti. Müsterinin memnuniyetin üst düzeyde tutup bizlere çok memnun etti. Herkese tavsiye ederim. Sizleri de iyi çalışmalar dilerim .