Kırklareli Baltaş Nakliyat
Şehir Kırklareli
Yetkili
Telefon

0 534 891 80 34

0 534 891 80 34

Adres Şht. Pilot Ütgm. İbrahim Gerçek Cd. 5-3, Atatürk Mahallesi Lüleburgaz/Kırklareli
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 17 Haziran, 2018 Pazar

Evden eve nakliyat hizmetini bir bütün olarak değerlendirmek gerekiyor. Bunun içinde bünyenizde çalışan personelinizden tutunda araçlarınıza varıncaya kadar her şeyin önce emniyet sonra güvenlik şeklinde hareket etmiş olması gerekiyor. Biz Kırklareli Baltaş nakliyat olarak sunmuş olduğumu hizmetimizde paketlemeden tutunda montaj ve taşıyıcı personelimize varıncaya kadar hepsinin ekip ruhu içerisinde hizmet etmesini önemseriz. Çalıştığı işi benimseyen bir çalışan işine saygı duyacağından dolayı da işini riske atmamak için gerekli olan her türlü özeni gösterecektir. Firmamız bu anlamda sahip olduğu personelleriyle her zaman şanslıdır.

Firmamız eşya taşıma işlemlerinde öncelikli olarak asansörlü nakliyat hizmetine önem vermektedir. Yalnız Kırıklareli değil aynı zamanda ilçe ve çevre şehirlerine de kesintisiz hizmet ederiz. Firmamız araç filosuna sahip olmakla birlikte talep edilmesi durumunda istenilen her türlü talebi de karşılayabiliriz. Nakliyat firması tercihinde kurumsal firma olmanın önemi büyüktür. Bunun içinde siz hizmet alırken mutlaka kurumsal olan firmalardan destek almalısınız. Bu sayede eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınmış olacaktır.

Evden eve nakliyat geçmişten günümüze teknik donanımlarla modern yapıda gerçekleşmesini sağlayan firmamız rakiplerine sürekli örnek davranışlar sergileyerek birçok evden eve nakliyat firmasına eğitici seviyesinde kişiler yetiştirmektedir.

Kırklareli Tüm İlçelerine Nakliyat

Kırklareli Baltaş nakliyat her zaman müşteri memnuniyetine önem vermiştir. Bunun için güler yüzlü çalışanlarımız ile eşyaların en kolay şekilde araçlara indirilmesini sağlamaktadır. Bu kabiliyetleri sayesinde müşteri memnuniyetini en yüksek seviyeye taşıyan firmamız eşya sigortalama konusunda da kaliteli çalışmalar ortaya çıkarmaktadır.

Uzman Nakliyat

Nakliyat hizmetimiz ambalajlama ve paketleme konusunda da aynı hassasiyeti göstermektedir. Bünyemizde çalışan personellerimiz en doğru yöntemler ve kaliteli malzemeler kullanarak eşyaların paketlenmesini gerçekleştirecektir. Paketleme eşyaların zarar görmemesi için önemlidir. Doğru yöntemler kullanılarak yapılacak olan bir nakliyat hizmeti ile birlikte güvenli bir yolculukta geçirilmiş olacaktır. Kaliteli işler ortaya çıkartmak ile adından söz ettiren firmamız asansörlü eşya taşımacılığında, eşya sigortalama faaliyetlerinde, nakliye sözleşmesi hazırlama aşamalarında ve şehir içi taşımacılık konusunda profesyonel işler ortaya çıkartmaktadır.

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Şubemizin olduğu ilçe

  • Lüleburgaz Evden Eve Nakliyat
  • Merkez Evden Eve Nakliyat
  • Babaeski Evden Eve Nakliyat

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

  • Vize Evden Eve Nakliyat
  • Pınarhisar Evden Eve Nakliyat
  • Demirköy Evden Eve Nakliyat
  • Pehlivanköy Evden Eve Nakliyat
  • Kofçaz Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları