Kırklareli Evden Eve Nakliyat
Şehir Kırklareli
Yetkili Mustafa Güzel
Telefon

0536 054 33 85

0536 054 33 85

Adres Demirtaş Mahallesi, 39820 Kırklareli Merkez/Kırklareli
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site --
Kayıt Tarihi 15 Ocak, 2019 Salı

Sektörün en köklü firmaları arasında yer alan Kırklareli evden eve nakliyat firması, Türkiye’nin 81 iline sevkiyat düzenlemektedir. Firma tüm yükleri, sadece bilimsel yöntemler ile taşımakta ve adreslere ulaştırmaktadır. Talep edilen adreslere de maksimum 2 iş günü içerisinde ekip yönlendirmektedir. Kırklareli nakliyat firması, parça yük ve kurumsal yük taşımacılığı noktasında da destek sağlamaktadır. Ayrıca tonaj olarak ağır olan yükler ev tüm ev eşyaları da talep edilen adresler ulaştırılmaktadır. Sektörün beklentilerini karşılayan Kırklareli evden eve nakliyat firması, K3 belgesine de sahiptir. Bu belge sayesinde taşıma işlemleri denetimli ve izinli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Özellikle de şehirlerarası nakliyat hizmetinde kullanılan tüm kamyon ve kamyonetlerinde taşınma izni bulunmaktadır.

Kaliteli Hizmet

Kırklareli evden eve nakliyat firması, önceliği her zaman yük güvenliğine vermektedir. En küçük bir eşyanın zarar görmemesi için gerekli olan tüm önlemler eksiksiz bir şekilde alınmaktadır. Öncellikle firma elamanları paketleme işlemlerini gerçekleştirmektedir. Küçük veya büyük hiç fark etmeksizin tüm eşyalar en az iki kat olacak bir şekilde sarmalanmaktadır. Kırklareli taşımacılık personelleri montaj noktasında da kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Adreslere getirilen tüm eşyalar, özenle tekrar kurulmakta ve monte edilmektedir. Ofis, parça yük ve kurumsal yük taşımacılığı noktasında da destek sağlanmaktadır. Kırklareli evden eve nakliyat firması, hizmet kalitesini her geçen gün arttırmakta ve müşterini memnun etmektedir.

Yükler Nasıl Taşınır?

Paketlenen eşyalar, sevkiyata hazır bir hale getirilmektedir. Ardından teker teker sayımlardan geçirilmektedir. Kırklareli evden eve nakliyat ekipleri, projeye uygun olan araçlar ile taşımacılık faaliyetleri yürütmektedir. Tır ve kamyon modellerinde bulunan asansör sistemleri sayesinde yükleme veya boşaltma işlemleri kısa bir sürede gerçekleştirilmektedir. Kırklareli taşımacılık firması bünyesinde bulunan tüm araçlar düzenli bir şekilde bakımlardan geçirilmektedir. Ayrıca her türlü eşyaya özel olarak da araç tedarik edilebilmektedir. Parça yükler, ofis malzemeleri ve ev eşyaları, sadece kapalı kasa araç modelleri ile işlem görmektedir. Kırklareli evden eve nakliyat ekipleri, yükleme işlemlerini de eşyaların fiziksel özelliklerine göre gerçekleştirmektedir. Bu sayede yolculuk sırasında sorun yaşanması engellenmektedir.

Kırklareli Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Sektörün en ekonomik hizmetini sunan Kırklareli evden eve nakliyat firması, müşterilerine özel indirim ve kampanyalar gerçekleştirmektedir. Tüm taşımacılık faaliyetleri makul rakamlar ile tamamlanmaktadır. Ayrıca firmanın ucuz bir hizmet sunmasının nedeni ise ekonomik yakıt tüketim özelliğine sahip olan araçlardır. Sizde hemen Kırklareli asansörlü taşımacılık firması ile iletişime geçerek, kaliteli bir hizmet alma şansı bulabilirsiniz. Ayrıca adresinize anlık olarak araç gönderilmesini için de firmadan destek talep edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları