Kırklareli Milli Nakliyat
Şehir Kırklareli
Yetkili Cemil Bey
Telefon

0536 671 30 23

0536 671 30 23

Adres Kurtuluş Cd. 6-14/B , Karacaibrahim Mahallesi, Merkez/Kırklareli
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 30 Ağustos, 2018 Perşembe

Evlerimiz, ofislerimiz ve diğer mekanlarımız, yeri geldiği zaman değişmektedir. Bu değişim esnasında sorun oluşturmayacak taşıma seçeneklerini, en güvenli ev taşıma işlemlerini tercih ediyoruz. Kırklareli Milli nakliyat hizmetleri kategorisindeki çözüm yöntemlerini pratik bir şekilde çözmek için, bu işin erbabını tercih etmek gerekir. İşin ehli olmak ve işin ustası olmak, her sektörde olduğu gibi evden eve nakliyat hizmetlerinde de önemlidir.

Profesyonel çalışma teknikleriyle, dört mevsim ev taşıma hizmeti veren firmamız, güncel yöntemleri kapınıza getirmektedir. Ev taşıtma işlemlerinde en büyük sorun, işin uzmanlarının tercih edilmesidir. Bu işi meslek edinmemiş kişilerin tercih edilmesi, ciddi problemleri beraberinde getirmektedir.

Kırklareli Evden Eve Nakliyat

Bizi aradığınızda ‘taşınacak eşyam var’ dediğiniz zaman, firmamız size ekspertiz işlemlerini çözüme kavuşturmak için hemen bir eleman göndermektedir. Elemanımız, evinize gelirken evinizin etrafını inceleyerek işe başlamaktadır. Girişlerin genişliği, pencerelerin genişliği ve balkonun genişliği, ilk aşamada incelenmektedir. Kırklareli’nde evden eve nakliye sektöründe çözüm üretmeye devam eden konunun uzmanı ekspertiz elemanlarımız bakmaktadır. Tespit işleminin hemen ardından, paketleme ve bu paketleme için gerekli eleman kategorisi değerlendirilmektedir. İsteğe bağlı sigortalama istendiği zaman, eşyaların fotoğrafları çekilmektedir.

Daha sonra poliçe kesilmektedir. Bu poliçe kesme işleminin hemen ardından asansör için gerekli boşluk hesap edilmektedir. Elektrik telleri, ağaçlar ve benzeri engeller varsa, bu taşıma işleminden önce incelenmektedir. Fiyat kategorisi de bu aşamada belirlenmektedir. Müşteri ile anlaşma sağlandığı zaman, firmamızın Kırklareli’de evden eve nakliye sektöründeki başarılı taşıma işlemi başlamaktadır.

Paketleme ve Ambalajlama

Paketleme işlemlerinde işin uzmanı elemanlar tercih edilmektedir. Bu elemanlar, paket konusunda oldukça başarılı ve etkili sonuçlar elde etmektedir. Kırılma ihtimali olan LCD tv, bardaklar, porselen tabaklar, değerli vazolar, değerli tablolar, kıymetli biblolar ve duvar aynaları, özel paketlemeyle hazırlanmaktadır. Çizme ihtimali olan beyaz eşyalar, dolaplar ve benzeri eşyalar için köpüklü naylonlar kullanılmaktadır. Evden eve nakliyat esnasında hiç bir zarar görmemesi için bu ambalajla sarma işlemi, özel olarak gerçekleştirilmektedir. Kırklareli Milli nakliyat hizmetleri kategorisinde, kutulama işleminin ardından, asansörlü indirme işlemine geçilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları