Kırklareli Uzmanlar Nakliyat
Şehir Kırklareli
Yetkili
Telefon

0539 867 26 36

0539 867 26 36

Adres Yeni Mahalle D100 Karayolu No:36
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site http://kirklareliuzmanlarnakliyat.com
Kayıt Tarihi 16 Mart, 2018 Cuma

Profesyonel ekip desteği neticesinde evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı gibi süreçleri çok daha hızlı bir şekilde atlatmanızı sağlayan Kırklareli Uzmanlar Nakliyat, ayrıca sunduğu diğer hizmetler ile birçok ihtiyacın giderilmesini mümkün hale getiriyor. Firmanın sunduğu hizmetler dahilinde bulunan parça eşya taşıma desteği, ağır bir yükün ya da tekli bir eşyanın farklı bir noktaya sevk edilmesini sağlıyor. Üstelik olası hatalara mahal vermemek adına önlemler alan ekip, teknolojinin gücünden de faydalanıyor.

Hizmetler dahilinde bulunan asansörlü taşımacılık, çok katlı binalarda kullanılabilen ve portatif bir biçimde kurulabilen asansör yardımıyla gerçekleştiriliyor. Yüklerin daireye taşınmasını hızlandıran asansörlü taşımacılık, aynı zamanda eşya güvenliğinin de arttırılmasına katkıda bulunuyor. Özellikle dar merdivenler nedeniyle yaşanan çarpma, sürtme ve düşme gibi tehlikeler, söz konusu hizmet ile mümkün olduğunca ortadan kaldırılıyor.

Söz konusu hizmetler içerisinde yer alan ambalajlama ve paketleme desteği ise eşyalarınızın çok daha güvenli bir biçimde nakledilmesine imkan tanıyor. Ambalajlı bir hale getirilen eşyalarınız, aynı zamanda daha rahat bir biçimde taşınabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları