Kırşehir Milli Evden Eve Nakliyat
Şehir Kırşehir
Yetkili Cemil Bey
Telefon

0536 671 30 23

0536 671 30 23

Adres 58. Sk. no : 3-B, Medrese Mahallesi, Merkez/Kırşehir
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 30 Ağustos, 2018 Perşembe

Taşınmak hayattaki en doğal olaylardan biridir. Hem evlerimizi hem de işyerlerimizi bazen çeşitli sebeplerden dolayı bir yerden bir başka yere taşımak gerekiyor. Taşınma işlemi eğer alanında uzman kişiler tarafından hassasiyetle yapılmazsa zaten başlı başına zorlu olan işlem çok daha sıkıntılı ve zahmetli bir hal alıyor. Kırşehir Milli Evden Eve Nakliyat hizmetinde profesyonel ve yılların birikimine sahip çalışanlarımızla zorlu taşınma sürecini çok kolay bir hale getiriyoruz. Yaz, kış demeden sunduğumuz Kırşehir Milli Evden Eve Nakliyat hizmetimizde günümüzün en modern yöntemlerini tercih ediyoruz. Bu sayede eşyalarınıza herhangi bir zarar vermeden hızlı ve pratik bir şekilde taşınmanıza olanak tanıyoruz.

Evden eve nakliyat işlemlerinin en önemli adımlarından birini ambalajlama ve paketleme oluşturmaktadır. Çünkü eşyaların bizler için maddi önemi olduğu gibi manevi önemi de vardır. Eşyaların herhangi bir hasar ya da darbe almadan taşınması gerek Kırşehir Milli Evden Eve Nakliyat gerekse de diğer nakliyat işlemlerinde en dikkat ettiğimiz konuların başında gelmektedir. Paketleme ve ambalajlama konusunda uzman çalışanlarımız özellikle tabak, çanak, televizyon, cam eşyalar, değerli vazolar, değerli tablolar gibi kolay kırılabilecek eşyalarınızın paketlenmesi ve ambalajlanmasını son derece titizlikle gerçekleştirmektedir. Bu amaçla özel paketleme yapılarak eşyalarınızın zarar görmesinin önüne geçilir.

Mobilya Taşımacılığı

Mobilyalar taşınmak istendiğinde genellikle de-montaj işlemi gerektirirler. Bu ise mobilya ustalığı olan ve bu konuda uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Eğer mobilya ustalığı konusunda bilgisi olmayan kişiler de-montaj yapmaya kalkarsa mobilyalarınız zarar görebilir ve büyük sıkıntılarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Aynı zamanda taşıma işleminin ardından montaj işlemi de büyük bir tecrübe ve bilgi gerektirmektedir. Bilgisi olmayan birçok kişi özellikle montaj esnasında mobilyalarda çatlama ve kırılma sebep olmaktadır.

Konforlu Araçlar

Araçlarımız süspansiyonludur ve eşyaların sarsılmadan taşınmasında etkili rol oynamaktadır. Eşyaların sarsılmadan taşınmasında özel süspansiyon sisteminin önemli payı vardır. Eşya taşıma işlemlerinde yeni araçlar çok önemli bir unsurdur. Eski araçlarla çalışan bütün firmalar, kısa süre sonra işi bırakmak zorunda kalmaktadır. Yolda kalan eski araçlar, süspansiyon özelliği olmadığı için eşyalara zarar verebilmektedir. Son model konforlu yük araçlarından oluşan filomuzla, taşınmak artık sorun olmaktan çıkmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları