Kocaeli Evden Eve Nakliyat
Şehir Kocaeli
Yetkili Mustafa Güzel
Telefon

0536 054 33 85

0536 054 33 85

Adres Kozluk Mahallesi, Orduevi Sk. No:28, 41200 İzmit/Kocaeli
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site --
Kayıt Tarihi 17 Ocak, 2019 Perşembe

Nakliyat sektöründe hizmet veren bir firma, gerek paketleme, gerekse taşıma noktasında hatalar yapılır. Söz konusu bu hatalar, ağır maddi kayıplara neden olmakla beraber, taşınma yerlerdeinin de akmasına sebebiyet yaparken. Kocaeli evden eve nakliyat firması ise, gelişmiş tecrübesiyle tümüyle profesyonel bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Ayrıca şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık hizmetleri alanında uzman personeller tarafından yapılmıştır. Bu sayede en ufak bir eşyanın zarar görmesi engellenmektedir. Kocaeli evden eve nakliyat,81 ilin teslimatını sağlıyor. Talep edilen il ve ilçelere de maksimum 2 gün içerisinde ulaşıldı. Türkiye’nin geneline verilen söz konusu nakliyat desteği mümkün, boyu, ölçüsü ve tonajı ne olursa olsun tüm yükler sıfır risk ile adreslere ulaştırılıyor.

Üst Düzey Paketleme Desteği

Kocaeli evden eve nakliyat firması, tüm eşyaları özenle paketledikten sonra araçlara yerleştiriliyor. Birinci sınıf kaliteye sahip olanlardan paketleme yapabileceğim bir araç. Ayrıca kırılması muhtemel olan eşyalar için. Kocaeli nakliyat, ofis, parça yükü ve kurumsal taşımacılık hizmetlerinde de aynı hassasiyeti göstermektedir. Paketlemenin yanı sıra devam eden taşımacılık sigortaları güvenli hale getirildi. Kocaeli evden eve nakliyat personeli, montaj desteği de sunmakta ve tüm projeleri anahtar teslim mantığı ile tamamlandı. Yine sevk edilirken sorun yaşanmıyor, yedek araç temin etme gibi, çeşitli şeyler alınmaktadır.

 

Güvenilir Hizmet

Güvenilir bir hizmet sunan Kocaeli asansörlü nakliyat firması, müşterilerimizde sözümüzü saat ve tarih de adreslere ulaşıyoruz. Tüm projeler en ufak bir sorun yaşamadan tamamlanıyor. Parça yükler için de talep edilen adreslere araç tahsis ediyoruz. Fazla firma, parça yüklerin belli bir adrese teslim edilmesini istemektedir. Ancak, Kocaeli taşımacılık için böyle bir durum söz konusu değildir. Ayrıca firma bünyesinde bulunan kamyon ve tır modelleri, akla gelen tüm yükleri taşıyabilecek bir kapasiteye sahiptir. Bu araçlar, düzenli olarak bakımlardan geçiriliyor. Kocaeli evden eve nakliyat araçları, taşıma güvenliği

 

Kocaeli Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Nakliyat fiyatları, son dönemlerde büyük oranda yükseliyor. Ancak Kocaeli taşımacılık firması, müşterini memnun etmek için makul rakamlar ile hizmet sunuyor. Tüm yükler, yapılan indirimler mevcut piyasa şartlarına göre yüzde 10 oranından ekonomik fiyatlar ile taşıyacak. Kocaeli evden eve nakliyat firması ile iletişime geçebilir ve konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca anlık araç araçlarınızı da firma kuruluşundan karşılama şansı bulabilirsiniz.

 

Hizmet Bölgelerimiz

  • Gölcük evden eve nakliyat
  • Körfez evden eve nakliyat
  • Kandıra evden eve nakliyat
  • İzmit evden eve nakliyat
  • Gebze evden eve nakliyat
  • Başiskale evden eve nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları