Kocaeli Milli Şehirler Arası Nakliyat
Şehir Kocaeli
Yetkili Cemil Bey
Telefon

0536 671 30 23

0536 671 30 23

Adres Segah Sk. No : 6-C, Yeşilova Mahallesi, İzmit/Kocaeli
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 1 Eylül, 2018 Cumartesi

Sosyal ve kültürel varlıkların ortak çözümü olan nakliyat firmaları yıllar öncesinde yaşanmış olan taşınma telaşına çözüm olarak icat edilmiş ve taşımacılık telaşını da ortadan kaldırmıştır. Teknolojinin de gelişmesiyle birlikte alt yapı sistemlerinin de geliştirilmesi evden eve nakliyat hizmetlerinde hiçbir şeye elinizi sürmeden düzenli ve dikkat bir şekilde yapılması tercih edildi. Biz Kocaeli Milli şehirler arası nakliyat olarak göstermiş olduğumuz titiz ve hassas çalışmalarla yaşam alanlarınızı hasarsız bir şekilde yeni adresine taşıyoruz. Firma olarak eşyalarınız profesyonel çalışanlarımız tarafından taşınarak hızlı bir şekilde yeni yerinize geçmenizi sağlayacaktır.

Bizden evden eve nakliyat talep etmeniz durumunda ücretsiz olan ekspertiz ekiplerimiz eşyalarınızın miktarına bakmadan nasıl taşınması gerektiği ve uygun çözümlerinin nasıl olduğunu size detaylı bir şekilde anlatacaktır. Firmamız bünyesinde kullanılmış olduğumuz malzemelerimizin tamamı kaliteli ve TSE standartlarına uygundur. İnsanlar çeşitli nedenlerden dolayı evlerini taşımak zorunda kalabiliyorlar. Ağır yaşam koşulları ve sürekli olan yer değiştirme gibi durumlardan dolayı taşınma işlemi bir zorunluluk olabiliyor.

Daha önceki yıllara baktığımız da ise bu hizmet olmadan önce insanlar kendi evlerini kendileri taşımak zorunda kalıyordu ve bu yorgun ve yoğun olan süreç içerisinde eşyalarda zarar görüyordu. Biz firma olarak başlattığımız nakliyat çalışmasında her zaman en iyisini ve en kalitesini tercih ettik ve bunu da her çalışanlarımıza sağladık.

Kocaeli Milli şehirler arası nakliyat evleriniz için alanında uzman personelleri çalıştırmakta olup en iyi ambalaj malzemeleri kullanarak birinci sınıf taşıma hizmeti sağlamaktadır. Ayrıca taşıma araçlarımızın tümü evden eve nakliyat işleri için dizayn edilmiş, kapalı çelik kasa nakliye araçlarından oluşmaktadır. Şehir içi, şehirler arası tüm taşımcılık hizmetlerinde Türkiye’nin tüm illerine sorunsuz, güvenilir ve kaliteli olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Nakliyat sektöründeki asıl amacımız yalnız ticari amaç gütmek değildir. Biz her zaman müşteri memnuniyetini üst seviyede tuttuk ve eşyalarınızın boyut ve ağırlığına bakmadan en doğru hizmeti sağladık. Evinizdeki tüm eşyalarınız özenli bir şekilde titizce taşınarak en hesaplı yöntemlerle yeni adreslerine ulaştırılacaktır. Biz Kocaeli’nin en iyi ve köklü firmasıyız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları