Konya Evden Eve Nakliyat
Şehir Konya
Yetkili
Telefon

0536 855 08 30

0536 855 08 30

Adres Hanımeli Mahallesi, Şirinler Caddesi, NO: 80, Kat: 2, Merkez
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 28 Mart, 2018 Çarşamba

Profesyonel ekip desteği neticesinde asansörlü taşımacılık, sigortalı taşıma, paketleme, ambalajlama, gelişmiş araç desteği ve ofis taşımacılığı gibi hizmetler sunan Konya Evden Eve Nakliyat, aynı zamanda %100 müşteri memnuniyeti oluşturmayı da başarıyor. Bu çerçevede kullanıcı dostu hizmetler üreten ve profesyonel çalışan kadrosu neticesinde her türlü soruda yanınızda olan firma, böylelikle çok daha rahat bir taşınma süreci yaşamanızı da mümkün hale getiriyor. Nitekim ev ya da iş yeri taşımacılığında zamanı akıllıca kullanmak, maddi zarara uğramamak adına önem arz ediyor. İş hayatından gereğinden fazla uzak kalmanız, beraberinde ekonomik açıdan zarara uğramanıza yol açabilir. Aynı şekilde gündelik hayattan kopmak, stresli bir süreç içerisinde olmanıza sebep olabilir.

Bahsi geçen hizmetler içerisinde bulunan asansörlü taşımacılık, çok katlı binalarda taşınma işlemlerinin kolayca yürütülmesini sağlıyor. Paketleme desteği ise özellikle kırılabilir eşyaların daha dayanıklı hale getirilmesini mümkün kılıyor. Sigortalı taşıma hizmeti çerçevesinde ise ekstra önlemler alabilirsiniz. Maddi zararın telafi edilmesini sağlayan sigortalı taşıma, böylelikle çok daha rahat ve stressiz bir süreç yaşamanıza da katkıda bulunuyor.

1 Adet Yorum Var, Konya Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Konya Evden Eve Nakliyat   31-10-2018

Konya Evden Eve Nakliyat hali hazırda ekip desteği neticesinde sürecin çok daha pratik ve güvenli geçmesini sağlayan firma ayrıca zamanı akıllıca kullanmaya da yardımcı oldu ve bizler çok memnun olduk. Evim Konya'dan Bozkır ilçesine aracı ile Konya Evden Eve Nakliyat firmasına taşıttık. Ekip çok kibar ve güleryüzlü lakin eşyalarım hiçbir şekilde zarar görmedi çalışanların güler yüzlü olması bizi de ev taşıma telaşı da yok etti. Müsterinin memnuniyetin üst düzeyde tutup bizlere çok memnun etti. Herkese tavsiye ederim. Sizleri de iyi çalışmalar dilerim .