Konya Milli Asansörlü Nakliyat
Şehir Konya
Yetkili Cemil Bey
Telefon

0536 671 30 23

0536 671 30 23

Adres Sultan Cem Cd. No:33-C, Beyazıt Selçuklu/Konya
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 2 Eylül, 2018 Pazar

Konya Milli Asansörlü nakliyat olarak taşımacılık hizmetini gerçekleştirirken uzman kadromuz ve son model araçlarımızla hizmet veriyoruz. Firmamız yalnızca Konya değil aynı zamanda Tüm Türkiye’ye de hizmet vermektedir. Eşyalarınız bizim için önemlidir ve çıktığımız bu yolculukta her zaman kaliteli nakliyat hizmeti sağlayarak profesyonel çözümler geliştirdik. Bizim için güvenilir olmak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmak demektir. Hizmet verdiğimiz sektör içerisinde en üst sıralarda yer almak içinde bugüne kadar titiz hareket ettik ve taşınma öncesinde sıkıntı yaşanmaması için ücretsiz ekspertiz hizmeti sağladık.

Şehir içi ve şehirler arası nakliyat sürecinin birbirinin aynısı olduğu ancak özellikle de şehirler arası nakliyat gerçekleştirilirken daha organize olmak gerektiği bilinmelidir. Bunun için sağlamış olduğumuz ücretsiz ekspertiz ekiplerimiz paketleme ve yüklemeden tutunda yolculuk sırasında her türlü konforun sağlanması için elinden geleni yapacaktır.

Konya Milli asansörlü nakliyat hizmetinde eşyalarınızın tamamı sigorta kapsamı içerisine alınır ve en doğru yöntemlerle paketleme işlemi yapılarak eşyaların zarar görmemesi sağlanmış olacaktır. Firma olarak kullanmadığınız eşyalarınızı da depomuza alarak istediğiniz süre boyunca muhafaza edebiliriz. Biz firma olarak yüksek bedeller ödeyerek almış olduğunuz eşyalarınızı gideceğiniz adrese sıkıntısız bir şekilde taşıyabiliriz.

Asansörlü taşıma

Asansörlü taşıma hizmeti nakliyatın kolay ve zararsız bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayan en güçlü sistemdir. Eşyalarınız balkon ya da pencereden alınarak rahatlıkla aşağıya indirilir. Bilindiği üzere eşya taşımada zarar eşyanın bina içerisinden indirilmesi ve çıkarılması sırasında yaşanmaktadır. Firma olarak biz sağlamış olduğumuz asansörlü hizmetimizle bina içerisinde taşınmaya son verdiğimiz için herhangi bir şekilde sürtünme, çizilme ve düşme gibi sorunlarla karşılamazsınız. Eşyalarınızı bize emanet ettiğiniz süre içerisinde güvende tutuyor ve hızlı bir şekilde yeni adreslerine ulaştırmaya çalışıyoruz.

Depolama Hizmeti

İnsanların bazen evlerini taşımanın yanı sıra eşyalarını bir yerde muhafaza etmek gibi ihtiyacı olabilir. Firmamız yalnız asansörlü taşıma değil aynı zamanda depolama hizmeti de vermektedir. Bu sayede en doğru çözümler ve eşyanızın da güvende olmasını sağlamış olursunuz. Biz eşyalarınızı düzenli ve planlı bir şekilde taşıyan Türkiye’nin en güçlü nakliyat firmalarından bir tanesiyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları