Konya Taşımacılık
Şehir Konya
Yetkili Mustafa Güzel
Telefon

0536 054 33 85

0536 054 33 85

Adres Öğretmenevleri Mahallesi, Larende Cd. No:4, 42040 Meram/Konya
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site --
Kayıt Tarihi 17 Ocak, 2019 Perşembe

Evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren Konya taşımacılık firması, alanında uzman personellere sahiptir. Evlerde, işyerlerinde ve ofislerde bulunan tüm eşyalar, profesyonel bir şekilde paketlenmekte ve araçlara yüklenmektedir. Konya nakliyat firması, en ufak bir parça yükün bile zarar görmemesi için her türlü önlemi almaktadır. Ayrıca firma 81 ilin tamamına araç desteği sağlamaktadır. Tonajı ve sayısı hiç fark etmeksizin tüm yükler 2 gün içerisinde yeni adreslere ulaştırılmaktadır. Konya taşımacılık, kurumsal bir hizmet anlayışına sahiptir. Müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulmakla beraber, yaşanması muhtemel olan sorunlar için de önlemler alınmaktadır. Ayrıca firmanın bünyesinde bulunan tüm personeller düzenli bir şekilde de eğitimlerden geçirilmektedir.

 

Konya Nakliyat Hizmetleri

Konya nakliyat firması, başta ofis taşımacılığı olmak üzere çeşitli alanlarda hizmet vermektedir. Ofis malzemeleri hassasiyet ile paketlenmekte ve araçlara yüklenmektedir. Ayrıca kurumsal yükler için de firma tarafından profesyonel bir destek sağlanmaktadır. Konya evden eve nakliyat, 81 ilin tamamına sevkiyat desteği vermekle beraber, talep edilen il ve ilçelere de anlık olarak ulaşmaktadır. Özellikle de ülkemizin Doğu ve Güneydoğu illerine de destek sağlanmaktadır. Düzenlenen sevkiyatlar sırasında sorun yaşanmaması için de her türlü önlem eksiksiz bir şekilde alınmaktadır. Konya taşımacılık, sektöründe beklentisi olan hizmet kalitesine sahip bir firmadır. Anlık araç ihtiyaçları ve ağır yük taşımacılığı noktasında da her türlü imkan sağlanmaktadır.

Eşya Güvenliği

Konya taşımacılık firması, yolculuk sırasında eşyalara zarar gelmemesi için çeşitli çözümler geliştirmektedir. Örneğin yükleme sırasında eşyaların fiziksel özellikleri göz önünde bulundurulmaktadır. Bu sayede aracın hareket etmesi durumunda yaşanacak olan sorunlar ortadan kaldırılmaktadır. Konya evden eve nakliyat, paketleme işlemlerinde de yırtılması güç olan ambalajları kullanmaktadır. Mobilyalar, beyaz eşyalar ve benzeri yükler en az iki kat olacak bir şekilde sarmalanmaktadır. Bu sayede çevresel etkenlerden gelen tüm darbelere karşı yüklerin daha dayanıklı olması sağlanmaktadır. Konya taşımacılık, günümüzün teknolojisi ile üretilmiş olan araçlarla hizmet vermektedir. Kamyon ve tır modellerinde bulunan asansör sistemleri sayesinde de eşyaların indirilmesi veya yeni adreslere çıkarılması kolaylaşmaktadır.

 

Konya Taşımacılık Ücretleri

Sektörün en köklü firmalarından biri olan Konya taşımacılık, fiyat noktasında da fark yaratmaktadır. Müşterilere yapılan indirim ve kampanyalar sayesinde nakliyat ücretleri bir hayli düşürülmektedir. Firma, talep edilen tutarların geri ödeme noktalarında da yardımı olmaktadır. Sizde Konya asansörlü nakliyat firması ile iletişime geçebilir ve kaliteli bir hizmet alma şansı yakalayabilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları