Kütahya Evden Eve Taşımacılık
Şehir Kütahya
Yetkili Mustafa Güzel
Telefon

0536 054 33 85

0536 054 33 85

Adres Alipaşa Mahallesi, 5, Abdurrahman Karaa Blv., 43520 Kütahya Merkez
Email uzmanlardestek@gmailcom
Web Site --
Kayıt Tarihi 17 Ocak, 2019 Perşembe

İç Anadolu bölgesinde hizmet veren Kütahya evden eve taşımacılık firması, farklı eşya ve yükleri talep edilen adreslere götürmektedir. Ev, ofis ve ağır yük gibi nakliyat alanlarında faaliyet gösteren kuruluş, alanında başarıya ulaşmıştır. Kütahya taşımacılık firması, Türkiye’nin 81 iline sevkiyat desteği sağlamaktadır. Tüm yükler, hassasiyet ile işlem görmektedir Özellikle taşıma sırasında yüklere zarar gelmemesi için her türlü önlem eksiksiz bir şekilde alınmaktadır. Paketleme, montaj ve yükleme işlemleri ise, alanında uzman personeller ile gerçekleştirilmektedir. Hizmet alanlarında kullanılan uygulama metotlarının doğruluğu yüzde yüz kanıtlanmıştır. Küçük, büyük, ağır veya hafif hiç fark etmeksizin tüm yükler, alınan güvenlik önlemleri sayesinde sıfır risk ile taşınmaktadır

Nakliyat İşlemleri

Kütahya evden eve taşımacılık ekipleri, yükleme ve paketleme işlemlerini eşyaların fiziksel özelliklerine göre gerçekleştirmektedir. Bir nakliyat projesinin kusursuz bir şekilde tamamlanabilmesi için alınması gereken önlemler vardır. Örneğin tüm eşyaları kaliteli ambalajlar ile paketlenmekte ve dikkatli bir şekilde araçlara yüklenmelidir. Yolculuk sırasında eşyaların zarar görmemesi için de tüm paketlerin sabitlenmesi gerekmektedir. Kütahya evden eve taşımacılık ekipleri, en az iki kat olacak bir şekilde eşyalara sarmalamaktadır. Bu sayede hiçbir eşyanın en ufak zarar görmesi engellenmektedir Kütahya nakliyat firması, montaj noktasında da profesyonel bir şekilde destek sağlamaktadır. Yeni yaşam alanına getirilen dolaplar veya masalar, uzman marangoz ustaları tarafından vidalanmaktadır. Firma müşterilerine zahmetsiz bir hizmet sunmaktadır.

Kütahya Evden Eve Taşımacılık Araçları

Nakliyat işlemlerinde kullanılan kapalı kasa kamyon ve tır modelleri sayesinde taşıma güvenliği maksimum bir şekilde sağlanmaktadır Kütahya evden eve nakliye firması bünyesinde farklı özelliklere sahip olan araç modelleri bulunmaktadır. Söz konusu bu araçlar düzenli bir şekilde bakımlardan geçirilmektedir Ayrıca Kütahya evden eve taşımacılık firması, her yüke hitap edecek bir şekilde de araç tahsis etmektedir Kamyon ve tır modelleri, asansörlü nakliyat hizmetlerine de uygun bir şekilde dizayn edilmiştir. Parça yükler, ofis malzemeleri, kurumsal yükler ve ev eşyaları taşımacılığı hizmetlerinde de, sadece kapalı kasa araç modelleri tercih edilmektedir. Kütahya evden eve nakliye firması, şehir içi veya şehirlerarası taşımacılık noktasında da 7/24 destek sağlamaktadır.

 

Nakliyat Ücretleri

Ekonomik bir hizmet anlayışına sahip olan Kütahya evden eve taşımacılık, müşterilerine özel indirimler gerçekleştirmektedir Yük sayısı ve tonajı ne olursa olsun tüm sevkiyatlar cüzi rakamlar ile düzenlenmektedir. Sizde hemen firmanın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ve talep ettiğiniz adreslere araç gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Kütahya nakliyat, İstanbul, Ankara veya İzmir gibi büyükşehirlere de hafta da en az 2 kez sevkiyat desteği sağlamaktadır.

 

Hizmet Bölgeleri

  • Domaniç nakliyat
  • Hisarcık nakliyat
  • Aslanapa nakliyat
  • Çavdarhisar nakliyat
  • Dumlupınar nakliyat
  • Pazarlar nakliyat

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları