Kütahya Milli Nakliyat
Şehir Kütahya
Yetkili Cemil Bey
Telefon

0536 671 30 23

0536 671 30 23

Adres 2. Sk, no :9-B Saray Mahallesi, Merkez/Kütahya
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 2 Eylül, 2018 Pazar

Eşya taşıma işlemi düşünüldüğü kadar kolay değildir. bunun içinde evini ya da ofisini taşımak isteyen kişiler taşınma işlemi sırasında çeşitli sorunlar yaşayabilir. Eşyaların taşınması demek yalnızca iyi bir paketleme yapmak demek değildir. siz taşımayı bir bütün olarak değerlendirmezseniz o zaman ne kadar profesyoneliz desenizde başarılı sonuçlar elde edemeyeceğiniz gibi müşteri memnuniyetini de sağlayamazsınız. Kütahya Milli Nakliyat taşımacılık sektörü içerisinde profesyonel hizmet sunarak yapılacak olan işlemlerin doğru ve itinalı olarak yapılmasını sağlamaktadır. Evinizden ya da işyerinizden alınan eşyaların taşınması sırasında ilk olarak ekspertiz hizmeti sağlarız. Ücretsiz olarak verilen ekspertiz hizmeti ile adresinize gelen personellerimiz eşyaların incelemesi yaparlar.

Yapılan bu inceleme sonucunda alınan bilgiler yapılacak olan nakliyat işinin bütün aşamalarının detayları hakkında bilgi verir. Taşıma işleminin bizim tarafımızdan yapılmasını onaylamanız halinde belirlenen tarihlerde adresinize gelen ekip sırası ile eşyaların demonte hale getirilmesi ve kolilere konulmasını sağlar. Özellikle büyük boyutlarda olan mobilyaların taşıma sırasında zarar görmemesi ve daha az yer kaplaması amacı ile demonte hale getirilmesi önemlidir. Bu işlemler deneyimli kişiler tarafından yapılacağı için sorunsuz olarak işlem tamamlanmaktadır.

Kırılacak olan eşyalar ve diğer gruplar birbirinden ayrılarak paketleme ve kolilere konulma işlemi yapılır. Bu alanda yeterli sayıda personel ile hizmet verildiğinden daha kısa süre içinde bütün eşyalar taşımaya hazır hale getirilerek araca taşıma aşamasına geçilmektedir. Firmamız bünyesinde hizmet veren araçların iç kısımlarında bulunan sabitleme sistemi de eşyaların ani fren gibi durumlarda yerinde hareket etme imkanını kısıtlamaktadır. Bu sayede oluşabilecek olan risklere karşı daha güvenli bir alanda nakliye yapılmaktadır.

Verilen yeni adrese ulaşmak üzere yola çıkan aracımız kısa süre içinde adrese ulaşım sağlamaktadır. Bu işlemin ardından eşyaların yeni adrese teslimatının yapılması için elemanlar tarafından taşıma aşamasına geçilmektedir. Yeni adrese bütün eşyaların tam olarak taşınmasının ardından demonte olan eşyalarda montaj işlemi yeniden yapılarak bu şekilde kullanım hazır olarak teslim edilmektedir.

Sonuç olarak biz profesyonel düzeyde hizmet veren Türkiye’nin en güçlü nakliyat firmasıyız ve her zaman kalitemizi de üst seviyede tutarız.

1 Adet Yorum Var, Kütahya Milli Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Kütahya Milli Nakliyat   31-10-2018

Kütahya Milli Nakliyat hali hazırda ekip desteği neticesinde sürecin çok daha pratik ve güvenli geçmesini sağlayan firma ayrıca zamanı akıllıca kullanmaya da yardımcı oldu ve bizler çok memnun olduk. Evim Kütahya'dan Gediz ilçesine aracı ile Kütahya Milli Nakliyat firmasına taşıttık. Ekip çok kibar ve güleryüzlü lakin eşyalarım hiçbir şekilde zarar görmedi çalışanların güler yüzlü olması bizi de ev taşıma telaşı da yok etti. Müsterinin memnuniyetin üst düzeyde tutup bizlere çok memnun etti. Herkese tavsiye ederim. Sizleri de iyi çalışmalar dilerim .