Malatya Baltaş Şehirler Arası Nakliyat
Şehir Malatya
Yetkili
Telefon

0 534 891 80 34

0 534 891 80 34

Adres 1.Sokak. No : 39/A , Hacı Abdi Mahallesi, Battalgazi/Malatya
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 19 Haziran, 2018 Salı

Nakliyat ciddi bir iştir dolayısıyla bu işte hizmet kalitesi çok önemlidir. Birçok nakliyatçı kurumsal adı altında yapmaktadır. Ancak her firmanın kurumsal olmadığının bilinmesi gerekiyor. bu işte referans çok önemlidir. Biz Malatya Baltaş Şehirler Arası Nakliyat olarak kurumsal yapımızla birlikte geniş bir referansa sahibiz. İstediğiniz zaman dilimi içerisinde istenilen her türlü nakliyat talebinizi yerine getirerek eşyalar profesyonel bir şekilde transfer edilecektir. Nakliyat hizmetimizden faydalanmak için öncelikli olarak telefon desteğimiz deneyebilirsiniz. Gerekli bilgiler alındıktan sonra ekspertiz ekiplerimiz adresinize yönlendirilerek gerekli olan incelemelerin yapılması sağlanacaktır. İşlemlerinizi itinayla yapan firmamız uzman ekip ve ekipmanlarla birlikte kaliteli biz işçilik sunar. Aradığınız güvenli ve kaliteli bir nakliyat ise sorunsuz bir süreç için mutlaka bizi tercih etmelisiniz.

Malatya Baltaş Şehirler Arası Nakliyat ile yapacağınız ilk görüşmemizde taşıma işlemini gerçekleştirecek olan taşıyıcı elemanlarımızın belirlenmesi sağlanacaktır. Ekspertiz aşamasında size kesin fiyat konusunda bir sunum yapılacak ve buna göre anlaşma işlemine geçilmiş olacaktır. Taşımacılık öncesinde hizmet kalitesinin güvencesinin verilmesi konusunda sigortalı taşımacılık yapılacağından dolayı yazılı bir taahhütte size sunulacaktır. Bugün Malatya’da en iyi evden eve nakliyat firması olarak biz lider bir marka olarak biliniriz.

Firmamız müşteri menfaatlerini her zaman ön planda tutmuştur. Yapılmış olan keşif sonucunda uygun araç belirlenerek gerekli olan her türlü nakliyat işleminin de uzmanlıkla yapılması sağlanmış olacaktır.

Eşyaya Özel Ambalaj Malzemesi

Malatya Baltaş Şehirler Arası Nakliyat, evden eve nakliyat işlemlerinde özellikle paketleme işlemlerini özen göstermekte ve ambalaj malzemeleri özenle seçerek her eşyanın kendine özgü paketleme tarzını uygulamaktadır. Bu kapsamda İşinde profesyonel hale gelmiş olan ambalaj elemanlarımız kumaş kaplamalı mobilyaları, ahşap mobilyaları ve oturma gruplarına ayrı ayrı ambalaj malzemesi kullanmaktadır. Kırılacak malzemeler köpük tarzı taşıma kaplarına konularak özenle taşınmaktadır.

Kaliteli bir nakliyat sürecinin gerçekleştirilmesi bizim sunacağımız uzman destek ile birlikte eksiksiz bir şekilde tamamlanmış olacaktır. şehirler arası nakliyat hizmetinde sunmuş olduğumuz profesyonel ve planlı çalışma ile birlikte en kısa zamanda eşyalarınızın da taşınma işlemi tamamlanmış olacaktır.

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Şubemizin olduğu ilçeler

 • Yeşilyurt Evden Eve Nakliyat
 • Battalgazi Evden Eve Nakliyat
 • Doğanşehir Evden Eve Nakliyat

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

 • Akçadağ Evden Eve Nakliyat
 • Darende Evden Eve Nakliyat
 • Hekimhan Evden Eve Nakliyat
 • Pütürge Evden Eve Nakliyat
 • Yazıhan Evden Eve Nakliyat
 • Arapgir Evden Eve Nakliyat
 • Arguvan Evden Eve Nakliyat
 • Kuluncak Evden Eve Nakliyat
 • Kale Evden Eve Nakliyat
 • Doğanyol Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları