Malatya Milli Evden Eve Nakliyat
Şehir Malatya
Yetkili Cemil Bey
Telefon

0536 671 30 23

0536 671 30 23

Adres 3. Sk. No :39-B, Göztepe Mahallesi, Battalgazi/Malatya
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 4 Eylül, 2018 Salı

Evinizi yeni bir adrese taşımak istediğiniz zaman gözünüzün korkmuş olduğunu tahmin edebiliyoruz. Çünkü bu süreç yorucu ve bir o kadar da sıkıntılıdır. Çünkü eşya taşınırken kırılma, sürtülme ve düşme gibi riskler vardır. Bu işi kendi kendinize yaptığınız zaman muhtemel durumlardan birisiyle karşılaşabilir ve bu da ister istemez sizde bir can sıkıntısına neden olabilir. Biz Malatya Milli Evden Eve Nakliyat olarak sizi tüm bu risklerden uzaklaştırarak güvenli bir nakliyat süreci geçirebilmenizi sağlıyoruz. Firmamız yılların vermiş olduğu bir tecrübeye sahiptir. Bu amaçla da bizden nakliyat talep edilmesi halinde sürecin güvenliğinin artırılması ve taşıma gününde herhangi bir sorunla karşılaşılmaması için ücretsiz eksper desteği sağlarız. Firmamız bünyesinde yer alan eksperlerimiz eşyalarınızın durumunu, eski ve yeni mekanın konumunu inceleyerek size gerekli taşıma bilgileri konusunda açıklamalarda bulunacaklardır.

Evden eve nakliyat işleminin yorucu ve zahmetli olduğunu söyledik ve bu amaçla tercih edilen nakliyat firmaları başarılarını da referanslarına borçludur. Bundan önceki vermiş olduğu hizmetlerin kalitesi firmanın seçilebilirliğini yükseltirken marka değerini de artıracaktır. Biz Malatya Milli Evden Eve Nakliyat olarak bugüne kadar göstermiş olduğumuz her nakliyat işinde en doğrusunu ve en hızlısını gerçekleştirebilmek adına gerekli olan tüm önlemleri de almış bulunuyoruz.

Asansörlü Nakliyat

Malatya Milli Evden Eve Nakliyat yüksek katlarda oturan siz değerli müşterilerimizin taşınma işlemini de üstlenerek asansörlerimiz sayesinde sürecin daha kontrollü olmasını ve eşyalarınızın zarar görmemesini sağlayabiliyoruz. Özel olarak nakliyat için tasarlanmış olan asansörlerimiz bakımları düzenli olarak yapılmış ve güvenliği artırılmıştır. Bizim için eşyalarınız en az sizin verdiğiniz önem kadar değerlidir. Bu nedenle de taşımaya başlarken gerekli tüm titizlik ve hassasiyette en ince ayrıntısına kadar gösterilecektir.

Asansörlerimizin kurulum aşamasının tamamlanmasının ardından evinizin içindeki tüm eşyalar paketlenir ve kaliteli bir ambalajlama yapılarak çözümün gerçekleştirilmesi sağlanmış olacaktır. Eşyalarınız yeni evinize ulaştığında eski evinizde göstermiş olduğumuz titizlik taşıyan taşıma işlemi yeni evinizde de aynı şekilde sürdürülmeye devam edilmektedir. Araç evinizin önüne yanaştırılır ve burada da yüksek katlı bir dairede oturuyor iseniz asansör ekipmanı kullanılarak eşyalarınız taşınır.

1 Adet Yorum Var, Malatya Milli Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Malatya Milli Evden Eve Nakliyat   01-11-2018

Malatya'dan Erzurum'a taşınma sürecimde bana eşlik eden Milli Evden Eve Nakliyat'a teşekkür ederim. Malatya'dan Erzurum'a olan nakliyat sürecimde göstermiş oldukları ilgi alaka, eşyalarımın kaliteli ve titiz şekilde ambalajlanıp paketlemesi gibi faktörler beni gayet memnun etti. Belirttiğim saatte geldiler ve eşyalarımı iyice kontrol ettikten sonra araca yüklediler. Araçlarının benim eşyalarıma uygun olmasıda ayrı bir güzellik. Tekrar'dan onlara bu güzel süreçte vermiş oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ederim.