Malatya Uzmanlar Nakliyat
Şehir Malatya
Yetkili
Telefon

0536 855 08 30

0536 855 08 30

Adres Hüseyinbey Mah. Atatürk Cad. Anadolu Iş Merkezi No:23
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site http://malatyauzmanlarnakliyat.com/
Kayıt Tarihi 18 Mart, 2018 Pazar

%100 müşteri memnuniyeti sunarak nakliyat sektörüne yeni bir soluk getiren Malatya Uzmanlar Nakliyat, pek çok konuda hizmet almanızı sağlıyor. Evden eve nakliyat desteği ile sınırlı kalmayan hizmetler dahilinde ofis taşımacılığı, asansörlü taşımacılık, ambalajlama ve ofis taşımacılığı gibi seçenekler bulunuyor. Farklı ihtiyaçların karşılanması noktasında devreye giren deneyimli ekip, tüm bu hizmetlerden en iyi şekilde faydalanmayı mümkün hale getiriyor.

Profesyonel bir ekibin var olması, eşyalarınız taşınırken oluşabilecek sorunların önüne geçilmesini ve problemlerin hızlıca çözüme kavuşturulmasını sağlıyor. Bu sayede daha stressiz bir taşınma süreci yaşarken ayrıca aklınıza takılan sorulara cevap bulmanız da kolaylaşıyor.

Bahsi geçen hizmetler içerisinde yer alan ambalajlama, eşyalarınızın çok daha güvenli bir şekilde aktarılmasını mümkün kılıyor. Bunun yanı sıra asansörlü taşımacılık, özellikle yük asansörü bulunmayan çok katlı binalarda eşya taşıma çözümü sunuyor. Ofis taşımacılığı hizmeti ise uzun süre iş hayatından uzak kalmanızı önleyerek maddi zarara uğramanızı büyük ölçüde engelliyor. Bu sayede iş hayatınıza hızlı bir şekilde dönüş yapabilir ayrıca gerekli eşyaların bir an önce taşınmasını sağlayabilirsiniz.

2 Adet Yorum Var, Malatya Uzmanlar Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Malatya Uzmanlar Nakliyat   30-09-2018

malatya uzmanlar nakliyat çok temiz iş yapiyorlar herkes tafsiye ederim teşekürler


Malatya Uzmanlar Nakliyat   31-10-2018

Malatya Uzmanlar Nakliyat hali hazırda ekip desteği neticesinde sürecin çok daha pratik ve güvenli geçmesini sağlayan firma ayrıca zamanı akıllıca kullanmaya da yardımcı oldu ve bizler çok memnun olduk. Evim Malatya'dan İzmir'e aracı ile Malatya Uzmanlar Nakliyat firmasına taşıttık. Ekip çok kibar ve güleryüzlü lakin eşyalarım hiçbir şekilde zarar görmedi çalışanların güler yüzlü olması bizi de ev taşıma telaşı da yok etti. Müsterinin memnuniyetin üst düzeyde tutup bizlere çok memnun etti. Herkese tavsiye ederim. Sizleri de iyi çalışmalar dilerim .